Tibetská misa Antique Grand 1371g

Tibetská misa Antique Grand 1371g
  • Tibetská misa Antique Grand 1371g
  • Tibetská misa Antique Grand 1371g
  • Tibetská misa Antique Grand 1371g
  • Tibetská misa Antique Grand 1371g
  • Tibetská misa Antique Grand 1371g
  • Tibetská misa Antique Grand 1371g
  • Tibetská misa Antique Grand 1371g
Kód produktu
TMS7101
vyprodáno
Doprava ZDARMA prostřednictvím Zásilkovna nad 100€ - doprava zdarma
Priemer misy: 22,5 cm | Rezonujúce čakry: srdcová, korunná | Frekvencie misy: 170 (Platonický pozemský rok 172,06Hz), 499, 342, 670, 966

     Veľká staršia tibetská misa z Nepálu. Veľmi kvalitné spracovanie, silné vibrácie a dlhotrvajúci dozvuk tejto misy budú zárukou Vašej spokojnosti. Táto tepaná bronzová misa hrá viacerými silnými frekvenciami, no korešponduje hlavne s čakrou korunnou a srdcovou a tiež hrá takmer presne vo frekvencii Platonického pozemského roku - 172,06Hz. Bližšie vysvetlenie nájdete v sekcii Kozmická oktáva a planetárne tóny a tiež v sekcii Čakry a tibetské misy. Na maximálne vybudenie aj najhlbších tónov odporúčame k tejto mise, ako aj ostatným misám nad váhou približne 1,2kg, už aj plstenú palicu. Vek tejto misy je asi 40 rokov.


     Tibetské misy slúžia na rôznorodé účely. Najčastejšie je používaná ako pomôcka na ľahšie navodenie meditácie, nástroj na čistenie čakier ľudského tela a ich harmonizáciu. Pri štúdiu sa tibetská misa využíva ako prostriedok pre zvýšenie koncentrácie a vstup do hladiny alfa ľudského mozgu, kedy je možné sa učiť a zapamätať si nové poznatky oveľa efektívnejšie. Všeobecne Vám tibetská miska zaručene dobre poslúži ako antistresový nástroj doma, či v kancelárii, keď potrebujete na chvíľu vypnúť a odreagovať sa. Tibetskú misu využijete tiež pri problémoch so zaspávaním, pretože frekvencie a alikvótne tóny tibetskej misy urýchľujú proces zaspávania a prehlbujú spánok.          

     Tibetské spievajúce misy vyniknú v neposlednom rade aj ako nádherný doplnok v interiéri a sú prakticky nezničiteľné, preto Vám môžu slúžiť aj po celý život. Investícia do tibetskej misy je investíciou do svojho duševného zdravia a pohody. Tieto a mnohé ďalšie informácie o tibetských misách nájdete na stránke v hornej časti menu.
 

Zvukové ukážky:


(odporúčame použiť slúchadlá)

úder paličkou v koži:
 

úder plstenou palicou:

 

krúženie:

  
Uvedená cena je vždy za samotnú misu!
Vyberte si vankúš pod misku a paličku na udieranie podľa svojho uváženia v kategórii Príslušenstvo alebo na vedľajšej karte "Vhodné príslušenstvo k tejto mise" kde nájdete doplnky, ktoré sú veľkosťou vhodné práve k tejto mise.