Priemer misy: 17,5 cm | Rezonujúce čakry: tretie oko, sakrálna | Frekvencie misy: 212 (Neptún 211,44Hz), 603, 1144

     Starožitná tibetská misa strednej veľkosti. Charakteristická je pomaly vibrujúcou frekvenciou 212Hz, ktorá je dopĺňaná stredne rýchlo vibrujúcou frekvenciou okolo 603Hz. Korešpondujúcimi čakrami podľa frekvencií sú 6. čakra - tretie oko a 2. čakra - sakrálna. Takisto táto miska hrá frekvenciou planetárneho tónu planéty Neptún. Bližšie vysvetlenie nájdete v sekcii Čakry a tibetské misy a tiež v sekcii Kozmická oktáva a planetárne tón. Približný vek tejto misky je okolo 40 rokov.


     Tibetské misy slúžia na rôznorodé účely. Najčastejšie je používaná ako pomôcka na ľahšie navodenie meditácie, nástroj na čistenie čakier ľudského tela a ich harmonizáciu. Pri štúdiu sa tibetská misa využíva ako prostriedok pre zvýšenie koncentrácie a vstup do hladiny alfa ľudského mozgu, kedy je možné sa učiť a zapamätať si nové poznatky oveľa efektívnejšie. Všeobecne Vám tibetská miska zaručene dobre poslúži ako antistresový nástroj doma, či v kancelárii, keď potrebujete na chvíľu vypnúť a odreagovať sa. Tibetskú misu využijete tiež pri problémoch so zaspávaním, pretože frekvencie a alikvótne tóny tibetskej misy urýchľujú proces zaspávania a prehlbujú spánok.          

     Tibetské spievajúce misy vyniknú v neposlednom rade aj ako nádherný doplnok v interiéri a sú prakticky nezničiteľné, preto Vám môžu slúžiť aj po celý život. Investícia do tibetskej misy je investíciou do svojho duševného zdravia a pohody. Tieto a mnohé ďalšie informácie o tibetských misách nájdete na stránke v hornej časti menu.
 

Zvukové ukážky:


(odporúčame použiť slúchadlá)

úder paličkou v koži:
 

krúženie:

  
Uvedená cena je vždy za samotnú misu!
Vyberte si vankúš pod misku a paličku na udieranie podľa svojho uváženia v kategórii Príslušenstvo alebo na vedľajšej karte "Vhodné príslušenstvo k tejto mise" kde nájdete doplnky, ktoré sú veľkosťou vhodné práve k tejto mise.