Tibetská misa Buddha Grand 1129g

Tibetská misa Buddha Grand 1129g
  • Tibetská misa Buddha Grand 1129g
  • Tibetská misa Buddha Grand 1129g
  • Tibetská misa Buddha Grand 1129g
  • Tibetská misa Buddha Grand 1129g
  • Tibetská misa Buddha Grand 1129g
  • Tibetská misa Buddha Grand 1129g
  • Tibetská misa Buddha Grand 1129g
  • Tibetská misa Buddha Grand 1129g
Kód produktu
TMBB7203
vyprodáno
Doprava ZDARMA prostřednictvím Zásilkovna nad 100€ - doprava zdarma
Priemer misy: 20,5 cm | Rezonujúce čakry: srdcová, korunná | Frekvencie misy: 167 (Platonický rok Zeme 172,06Hz), 491, 922

     Väčšia spievajúca misa Buddha Grand 1129g v exkluzívnom vyhotovení s bohatou výzdobou a dlhotrvajúcim energickým zvukom je charakteristická vyššou rýchlosťou vibrácií svojich frekvencií. Misa Buddha Grand 1129g hrá v blízkosti frekvencií srdcovej a korunnej čakry a blízkosti planetárneho tónu Platonického roku Zeme. Viac sa dočítate v sekcii Čakry a tibetské misy a v sekcii Kozmická oktáva a planetárne tóny. Táto spievajúca misa je podobne ako ostatné misy z radu Buddha zvonku vyzdobená budhistickou mantrou a reliéfmi 8 šťastných symbolov: slnečník, ryby, nádoba s pokladom, lotos, pravotočivá ulita, nekonečný uzol, vlajka víťazstva a koleso dharmy. Použité písmo z vonkajšej strany misy je nepálske písmo Devanagari. Na vnútornej strane je tiež vygravírovaný jeden rad mantry a v strede sa nachádza podobizeň Buddhu Shakyamuni s aureolou, držiaceho nádobu - Buddha liečiteľ. Zo spodnej vonkajšej strany misy je vygravírovaný známy JIN JANG symbol. Dizajn misy dotvára nádherná tmavohnedá patina, vďaka ktorej sú ihneď ľahko rozoznateľné od iných spievajúcich mís. Na plné vybudenie hlbokých tónov tejto misy, ako aj každej inej veľkej misy, odporúčame okrem klasickej drevenej paličky dokúpiť aj plstenú palicu.


     Tibetské misy slúžia na rôznorodé účely. Najčastejšie je používaná ako pomôcka na ľahšie navodenie meditácie, nástroj na čistenie čakier ľudského tela a ich harmonizáciu. Pri štúdiu sa tibetská misa využíva ako prostriedok pre zvýšenie koncentrácie a vstup do hladiny alfa ľudského mozgu, kedy je možné sa učiť a zapamätať si nové poznatky oveľa efektívnejšie. Všeobecne Vám tibetská miska zaručene dobre poslúži ako antistresový nástroj doma, či v kancelárii, keď potrebujete na chvíľu vypnúť a odreagovať sa. Tibetskú misu využijete tiež pri problémoch so zaspávaním, pretože frekvencie a alikvótne tóny tibetskej misy urýchľujú proces zaspávania a prehlbujú spánok.          

     Tibetské spievajúce misy vyniknú v neposlednom rade aj ako nádherný doplnok v interiéri a sú prakticky nezničiteľné, preto Vám môžu slúžiť aj po celý život. Investícia do tibetskej misy je investíciou do svojho duševného zdravia a pohody. Tieto a mnohé ďalšie informácie o tibetských misách nájdete na stránke v hornej časti menu.
 

Zvukové ukážky:


(odporúčame použiť slúchadlá)

úder paličkou v koži:
 

úder plstenou palicou:

 

krúženie:

  
Uvedená cena je vždy za samotnú misu!
Vyberte si vankúš pod misku a paličku na udieranie podľa svojho uváženia v kategórii Príslušenstvo alebo na vedľajšej karte "Vhodné príslušenstvo k tejto mise" kde nájdete doplnky, ktoré sú veľkosťou vhodné práve k tejto mise.