Tibetské misy – predaj | www.tibetskemisky.sk
Priemer misy: 21 cm | Rezonujúce čakry: korunná | Frekvencie misy: 165, 481, 904

     Exkluzívna tibetská spievajúca misa v umeleckom vyhotovení s bohatou výzdobou a dlhotrvajúcim zvukom. Táto spievajúca misa je zvonku vyzdobená budhistickou mantrou a reliéfmi. Použité písmo z vonkajšej strany misy je nepálske písmo Devanagari. Vnútorná strana je tiež vyzdobená reliéfmi a v strede sa nachádza podobizeň Buddhu Shakyamuni s aureolou a nádobou s vekom - Buddha liečiteľ. Dizajn misy dotvára nádherná zlatohnedá patina. Misa Buddha Grand 1151g hrá frekvenciou 7. korunnej čakry. Viac sa dočítate v sekcii Čakry a tibetské misy. Táto nádherná misa sa stane ozdobou každej domácnosti, kde nezaostáva ani zvuková stránka a dokáže vydávať krásne tóny počas dlhej doby.


     Tibetské misy slúžia na rôznorodé účely. Najčastejšie je používaná ako pomôcka na ľahšie navodenie meditácie, nástroj na čistenie čakier ľudského tela a ich harmonizáciu. Pri štúdiu sa tibetská misa využíva ako prostriedok pre zvýšenie koncentrácie a vstup do hladiny alfa ľudského mozgu, kedy je možné sa učiť a zapamätať si nové poznatky oveľa efektívnejšie. Všeobecne Vám tibetská miska zaručene dobre poslúži ako antistresový nástroj doma, či v kancelárii, keď potrebujete na chvíľu vypnúť a odreagovať sa. Tibetskú misu využijete tiež pri problémoch so zaspávaním, pretože frekvencie a alikvótne tóny tibetskej misy urýchľujú proces zaspávania a prehlbujú spánok.          

     Tibetské spievajúce misy vyniknú v neposlednom rade aj ako nádherný doplnok v interiéri a sú prakticky nezničiteľné, preto Vám môžu slúžiť aj po celý život. Investícia do tibetskej misy je investíciou do svojho duševného zdravia a pohody. Tieto a mnohé ďalšie informácie o tibetských misách nájdete na stránke v hornej časti menu.
 

Zvukové ukážky:


(odporúčame použiť slúchadlá)

úder paličkou v koži:
 

krúženie:

  
Uvedená cena je vždy za samotnú misu!
Vyberte si vankúš pod misku a paličku na udieranie podľa svojho uváženia v kategórii Príslušenstvo alebo na vedľajšej karte "Vhodné príslušenstvo k tejto mise" kde nájdete doplnky, ktoré sú veľkosťou vhodné práve k tejto mise.