Priemer misy: 20 cm | Rezonujúce čakry: krčná | Frekvencie misy: 195, 559, 1080

     Veľká tibetská misa Buddha Grand 1176g v netradičnom umeleckom vyhotovení s bohatou výzdobou a dlhotrvajúcim zvukom. Táto spievajúca misa je zvonku vyzdobená budhistickou mantrou a reliéfmi niektorých z 8 šťastných symbolov: slnečník, ryby, nádoba s pokladom, lotos, pravotočivá ulita, nekonečný uzol, vlajka víťazstva a koleso dharmy. Z vonkajšej strany misy je okrem niekoľkých radov ozdobných reliéfov vygravírovaná nepálskym písmom Devanagari aj jedna z budhistických modlitieb k Buddhovi Chengrasi. Na vnútornej strane je tiež vygravírovaný jeden rad mantry a v strede sa nachádza podobizeň Buddhu Shakyamuni s aureolou, držiaceho nádobu - Buddha liečiteľ. Dizajn misy dotvára nádherná tmavohnedá patina. Misa Buddha Grand 1176g hrá frekvenciou krčnej čakry. Viac sa dočítate v sekcii Čakry a tibetské misy. Táto nádherná misa sa stane ozdobou každej domácnosti a samozrejme nezaostáva ani po zvukovej stránke. Svoj hypnotický meditatívny zvuk dokáže táto misa vydávať aj viac ako minútu po údere. Na plné vybudenie hlbokých tónov tejto misy, ako aj každej inej veľkej misy, odporúčame okrem klasickej drevenej paličky dokúpiť aj plstenú palicu.


     Tibetské misy slúžia na rôznorodé účely. Najčastejšie je používaná ako pomôcka na ľahšie navodenie meditácie, nástroj na čistenie čakier ľudského tela a ich harmonizáciu. Pri štúdiu sa tibetská misa využíva ako prostriedok pre zvýšenie koncentrácie a vstup do hladiny alfa ľudského mozgu, kedy je možné sa učiť a zapamätať si nové poznatky oveľa efektívnejšie. Všeobecne Vám tibetská miska zaručene dobre poslúži ako antistresový nástroj doma, či v kancelárii, keď potrebujete na chvíľu vypnúť a odreagovať sa. Tibetskú misu využijete tiež pri problémoch so zaspávaním, pretože frekvencie a alikvótne tóny tibetskej misy urýchľujú proces zaspávania a prehlbujú spánok.          

     Tibetské spievajúce misy vyniknú v neposlednom rade aj ako nádherný doplnok v interiéri a sú prakticky nezničiteľné, preto Vám môžu slúžiť aj po celý život. Investícia do tibetskej misy je investíciou do svojho duševného zdravia a pohody. Tieto a mnohé ďalšie informácie o tibetských misách nájdete na stránke v hornej časti menu.
 

Zvukové ukážky:


(odporúčame použiť slúchadlá)

úder paličkou v koži:
 

úder plstenou palicou:

 

krúženie:

  
Uvedená cena je vždy za samotnú misu!
Vyberte si vankúš pod misku a paličku na udieranie podľa svojho uváženia v kategórii Príslušenstvo alebo na vedľajšej karte "Vhodné príslušenstvo k tejto mise" kde nájdete doplnky, ktoré sú veľkosťou vhodné práve k tejto mise.