Tibetská misa Buddha Mini 589g

Tibetská misa Buddha Mini 589g
  • Tibetská misa Buddha Mini 589g
  • Tibetská misa Buddha Mini 589g
  • Tibetská misa Buddha Mini 589g
  • Tibetská misa Buddha Mini 589g
  • Tibetská misa Buddha Mini 589g
  • Tibetská misa Buddha Mini 589g
Kód produktu
TMBB7210
vyprodáno
Doprava již od 100,- Kč prostřednictvím Zásilkovna
Priemer misy: 15,5 cm | Rezonujúce čakry: sakrálna, krčná | Frekvencie misy: 286, 816-830, 1540

     Menšia spievajúca miska Buddha Mini 589g vo vyhotovení matný lesk s bohatou výzdobou a tmavohnedou patinou rezonuje takme presne v tóne D4, ktorý je priradený sakrálnej čakre. Viac sa dočítate v sekcii Čakry a tibetské misy. Miska Buddha Mini 589g je zvonku vyzdobená budhistickou mantrou a reliéfmi 6 z 8 šťastných symbolov: slnečník, ryby, nádoba s pokladom, lotos, pravotočivá ulita, nekonečný uzol, vlajka víťazstva a koleso dharmy. Použité písmo z vonkajšej strany misy je nepálske písmo Devanagari. Na vnútornej strane je tiež vygravírovaný jeden rad mantry a v strede sa nachádza podobizeň Buddhu Shakyamuni s aureolou, držiaceho nádobu - Buddha liečiteľ. Zo spodnej vonkajšej strany misy je vygravírovaný známy JIN JANG symbol. Dizajn misy dotvára nádherná tmavohnedá patina, vďaka ktorej je ihneď ľahko rozoznateľná od iných spievajúcich mís.


     Tibetské misy slúžia na rôznorodé účely. Najčastejšie je používaná ako pomôcka na ľahšie navodenie meditácie, nástroj na čistenie čakier ľudského tela a ich harmonizáciu. Pri štúdiu sa tibetská misa využíva ako prostriedok pre zvýšenie koncentrácie a vstup do hladiny alfa ľudského mozgu, kedy je možné sa učiť a zapamätať si nové poznatky oveľa efektívnejšie. Všeobecne Vám tibetská miska zaručene dobre poslúži ako antistresový nástroj doma, či v kancelárii, keď potrebujete na chvíľu vypnúť a odreagovať sa. Tibetskú misu využijete tiež pri problémoch so zaspávaním, pretože frekvencie a alikvótne tóny tibetskej misy urýchľujú proces zaspávania a prehlbujú spánok.          

     Tibetské spievajúce misy vyniknú v neposlednom rade aj ako nádherný doplnok v interiéri a sú prakticky nezničiteľné, preto Vám môžu slúžiť aj po celý život. Investícia do tibetskej misy je investíciou do svojho duševného zdravia a pohody. Tieto a mnohé ďalšie informácie o tibetských misách nájdete na stránke v hornej časti menu.
 

Zvukové ukážky:


(odporúčame použiť slúchadlá)

úder paličkou v koži:
 

krúženie:

  
Uvedená cena je vždy za samotnú misu!
Vyberte si vankúš pod misku a paličku na udieranie podľa svojho uváženia v kategórii Príslušenstvo alebo na vedľajšej karte "Vhodné príslušenstvo k tejto mise" kde nájdete doplnky, ktoré sú veľkosťou vhodné práve k tejto mise.