Tibetská misa Devanagari Medium 645g

Tibetská misa Devanagari Medium 645g
  • Tibetská misa Devanagari Medium 645g
  • Tibetská misa Devanagari Medium 645g
  • Tibetská misa Devanagari Medium 645g
  • Tibetská misa Devanagari Medium 645g
  • Tibetská misa Devanagari Medium 645g
  • Tibetská misa Devanagari Medium 645g
Kód produktu
TMZP7206
vyprodáno
Doprava již od 100,- Kč prostřednictvím Zásilkovna
Priemer misy: 17,5 cm | Rezonujúce čakry: tretie oko | Frekvencie misy: 210 (Synodický Mesiac 210,42Hz), 618, 1169

     Devanagari Medium 645g je miska strednej veľkosti, ktorá hrá skôr rýchlými energickými vibráciami a pomerne nízkou dominantnou frekvenciou 210Hz, ktorá je v blízkosti tónu A3. Ten priraďujeme k čakre Tretieho oka. Táto miska taktiež rezonuje vo frekvencii planetárneho tónu Synodického Mesiaca, o ktorom si môžete prečítať viac v sekcii Kozmická oktáva a planetárne tóny. Miska je vyrobená v umeleckom vyhotovení. Pri svojej výrobe prešla rukami šikovných nepálskych remeselníkov a môžte tak na nej obdivovať krásnu budhistickú výzdobu. Ako všetky ostatné misy zo série Devanagari aj táto spievajúca misa je zvonku vyzdobená budhistickou modlitbou k jednému z vtelení alebo podobizní Buddhu - Chengrasi, vygravírovanou nepálskym písmom Devanagari. Na vnútornej strane je tiež vygravírovaná táto modlitba v rovnakom štýle pričom na dne v strede sa nachádza veľký symbol OM, posvätná slabika, ktorá je na začiatku takmer každej mantry. Zo spodnej strany na vonkajšej strane je zase známy symbol JIN a JANG. Dizajn misy dotvára nádherná zlatohnedá patina.


     Tibetské misy slúžia na rôznorodé účely. Najčastejšie je používaná ako pomôcka na ľahšie navodenie meditácie, nástroj na čistenie čakier ľudského tela a ich harmonizáciu. Pri štúdiu sa tibetská misa využíva ako prostriedok pre zvýšenie koncentrácie a vstup do hladiny alfa ľudského mozgu, kedy je možné sa učiť a zapamätať si nové poznatky oveľa efektívnejšie. Všeobecne Vám tibetská miska zaručene dobre poslúži ako antistresový nástroj doma, či v kancelárii, keď potrebujete na chvíľu vypnúť a odreagovať sa. Tibetskú misu využijete tiež pri problémoch so zaspávaním, pretože frekvencie a alikvótne tóny tibetskej misy urýchľujú proces zaspávania a prehlbujú spánok.          

     Tibetské spievajúce misy vyniknú v neposlednom rade aj ako nádherný doplnok v interiéri a sú prakticky nezničiteľné, preto Vám môžu slúžiť aj po celý život. Investícia do tibetskej misy je investíciou do svojho duševného zdravia a pohody. Tieto a mnohé ďalšie informácie o tibetských misách nájdete na stránke v hornej časti menu.
 

Zvukové ukážky:


(odporúčame použiť slúchadlá)

úder paličkou v koži:
 

krúženie:

  
Uvedená cena je vždy za samotnú misu!
Vyberte si vankúš pod misku a paličku na udieranie podľa svojho uváženia v kategórii Príslušenstvo alebo na vedľajšej karte "Vhodné príslušenstvo k tejto mise" kde nájdete doplnky, ktoré sú veľkosťou vhodné práve k tejto mise.