Priemer misy: 10,5 cm | Rezonujúce čakry: | Frekvencie misy:

     Maličká miska Devanagari Mini 264g je bohužiaľ mierne POŠKODENÁ, čo sa pri výrobe tibetských mís niekedy stáva. Preto sa táto miska predáva za akciovú cenu. Kvôli drobnej prasklinke na bočnej strane je pri hre na misku počuť mierne drnčanie. Napriek tomu je táto miska stále pekne vyzdobená ako ostatné misy zo série Devanagari a aj keď už nie je dokonalá zvukom, tak aspoň vizuálne bude určite slúžiť ako pekný doplnok.


     Tibetské misy slúžia na rôznorodé účely. Najčastejšie je používaná ako pomôcka na ľahšie navodenie meditácie, nástroj na čistenie čakier ľudského tela a ich harmonizáciu. Pri štúdiu sa tibetská misa využíva ako prostriedok pre zvýšenie koncentrácie a vstup do hladiny alfa ľudského mozgu, kedy je možné sa učiť a zapamätať si nové poznatky oveľa efektívnejšie. Všeobecne Vám tibetská miska zaručene dobre poslúži ako antistresový nástroj doma, či v kancelárii, keď potrebujete na chvíľu vypnúť a odreagovať sa. Tibetskú misu využijete tiež pri problémoch so zaspávaním, pretože frekvencie a alikvótne tóny tibetskej misy urýchľujú proces zaspávania a prehlbujú spánok.          

     Tibetské spievajúce misy vyniknú v neposlednom rade aj ako nádherný doplnok v interiéri a sú prakticky nezničiteľné, preto Vám môžu slúžiť aj po celý život. Investícia do tibetskej misy je investíciou do svojho duševného zdravia a pohody. Tieto a mnohé ďalšie informácie o tibetských misách nájdete na stránke v hornej časti menu.