Tibetská misa Devanagari Mini 348g

Tibetská misa Devanagari Mini 348g
  • Tibetská misa Devanagari Mini 348g
  • Tibetská misa Devanagari Mini 348g
  • Tibetská misa Devanagari Mini 348g
  • Tibetská misa Devanagari Mini 348g
  • Tibetská misa Devanagari Mini 348g
  • Tibetská misa Devanagari Mini 348g
Kód produktu
TMZP7213
vyprodáno
Doprava již od 100,- Kč prostřednictvím Zásilkovna
Priemer misy: 12,5 cm | Rezonujúce čakry: univerzálne | Frekvencie misy: 398, 1135

Malá tibetská miska Devanagari Mini 348g nehrá žiadnym presným tónom a preto sa nedá priradiť presne k žiadnej čakre, zaraďujeme ju teda medzi univerzálne spievajúce misy, čo však určite neuberá na jej kvalite. Táto tibetská miska je vyhotovená v exkluzívnom prevedení s vygravírovanou budhistickou modlitbou k Buddhovi Chengrasi po vonkajšej aj vnútornej strane.


     Tibetské misy slúžia na rôznorodé účely. Najčastejšie je používaná ako pomôcka na ľahšie navodenie meditácie, nástroj na čistenie čakier ľudského tela a ich harmonizáciu. Pri štúdiu sa tibetská misa využíva ako prostriedok pre zvýšenie koncentrácie a vstup do hladiny alfa ľudského mozgu, kedy je možné sa učiť a zapamätať si nové poznatky oveľa efektívnejšie. Všeobecne Vám tibetská miska zaručene dobre poslúži ako antistresový nástroj doma, či v kancelárii, keď potrebujete na chvíľu vypnúť a odreagovať sa. Tibetskú misu využijete tiež pri problémoch so zaspávaním, pretože frekvencie a alikvótne tóny tibetskej misy urýchľujú proces zaspávania a prehlbujú spánok.          

     Tibetské spievajúce misy vyniknú v neposlednom rade aj ako nádherný doplnok v interiéri a sú prakticky nezničiteľné, preto Vám môžu slúžiť aj po celý život. Investícia do tibetskej misy je investíciou do svojho duševného zdravia a pohody. Tieto a mnohé ďalšie informácie o tibetských misách nájdete na stránke v hornej časti menu.
 

Zvukové ukážky:


(odporúčame použiť slúchadlá)

úder palicou v koži:

 

krúženie:

  
Uvedená cena je vždy za samotnú misu!
Vyberte si vankúš pod misku a paličku na udieranie podľa svojho uváženia v kategórii Príslušenstvo alebo na vedľajšej karte "Vhodné príslušenstvo k tejto mise" kde nájdete doplnky, ktoré sú veľkosťou vhodné práve k tejto mise.