Tibetská misa Devanagari Mini 499g

Tibetská misa Devanagari Mini 499g
  • Tibetská misa Devanagari Mini 499g
  • Tibetská misa Devanagari Mini 499g
  • Tibetská misa Devanagari Mini 499g
  • Tibetská misa Devanagari Mini 499g
  • Tibetská misa Devanagari Mini 499g
  • Tibetská misa Devanagari Mini 499g
Kód produktu
TMZP7211
vyprodáno
Doprava již od 100,- Kč prostřednictvím Zásilkovna
Priemer misy: 13,5 cm | Rezonujúce čakry: srdcová, korunná | Frekvencie misy: 343, 976

     Tibetská misa menšej veľkosti Devanagari Mini 499g je charakteristická rýchlou vibráciou svojej vyššej 976Hz frekvencie, približne 10 za jednu sekundu, ktorá je dopĺňaná pomalšou 343Hz frekvenciou. Miska rezonuje s tónmi F4 a B5, ktoré priraďujeme k srdcovej a korunnej čakre. Viac v sekcii Čakry a tibetské misy. Vyrobená je v exkluzívnom umeleckom štýle a môžte tak na nej obdivovať krásnu budhistickú výzdobu. Ako všetky ostatné misy zo série Devanagari aj táto spievajúca misa je zvonku vyzdobená budhistickou modlitbou k jednému z vtelení alebo podobizní Buddhu - Chengrasi, vygravírovanou nepálskym písmom Devanagari. Na vnútornej strane je tiež vygravírovaná táto modlitba v rovnakom štýle pričom na dne v strede sa nachádza veľký symbol OM, posvätná slabika, ktorá je na začiatku takmer každej mantry. Zo spodnej strany na vonkajšej strane je zase známy symbol JIN a JANG. Dizajn misy dotvára nádherná zlatohnedá patina.


     Tibetské misy slúžia na rôznorodé účely. Najčastejšie je používaná ako pomôcka na ľahšie navodenie meditácie, nástroj na čistenie čakier ľudského tela a ich harmonizáciu. Pri štúdiu sa tibetská misa využíva ako prostriedok pre zvýšenie koncentrácie a vstup do hladiny alfa ľudského mozgu, kedy je možné sa učiť a zapamätať si nové poznatky oveľa efektívnejšie. Všeobecne Vám tibetská miska zaručene dobre poslúži ako antistresový nástroj doma, či v kancelárii, keď potrebujete na chvíľu vypnúť a odreagovať sa. Tibetskú misu využijete tiež pri problémoch so zaspávaním, pretože frekvencie a alikvótne tóny tibetskej misy urýchľujú proces zaspávania a prehlbujú spánok.          

     Tibetské spievajúce misy vyniknú v neposlednom rade aj ako nádherný doplnok v interiéri a sú prakticky nezničiteľné, preto Vám môžu slúžiť aj po celý život. Investícia do tibetskej misy je investíciou do svojho duševného zdravia a pohody. Tieto a mnohé ďalšie informácie o tibetských misách nájdete na stránke v hornej časti menu.
 

Zvukové ukážky:


(odporúčame použiť slúchadlá)

úder paličkou v koži:
 

krúženie:

  
Uvedená cena je vždy za samotnú misu!
Vyberte si vankúš pod misku a paličku na udieranie podľa svojho uváženia v kategórii Príslušenstvo alebo na vedľajšej karte "Vhodné príslušenstvo k tejto mise" kde nájdete doplnky, ktoré sú veľkosťou vhodné práve k tejto mise.