Priemer misy:18cm | Rezonujúce čakry: tretie oko | Frekvencie misy: 215, 608

Tibetská misa Engraved Dark Medium 945g je spievajúca miska strednej veľkosti z kategórie zdobených gravírovaných mís. Jej frekvencie pulzujú pomerne rýchlymi vibráciami, preto zvuk misky pôsobí skôr energicky. Svojou nižšou frekvenciou rezonuje takmer presne v tóne A3, ktorý priraďujeme k čakre Tretieho oka. Z vnútornej strany na dne nájdete symbol Budhových očí. Mantra Om Mani Padme Hum sa nachádza vygravírovaná po jednotlivých znakoch aj po obvode na vonkajšej strane. Na vnútornej aj na vonkajšej strane misy po obvode je potom ešte niekoľko rôznych obvodových ornamentov. Na spodnej vonkajšej strane je vygravírovaný jeden z ôsmich šťastných symbolov Ashtamangaly - v tomto prípade Dharmačakra. K tejto mise odporúčame dokúpiť aj plstenú palicu, ktorá zvýrazní najmä hlboké frekvencie. 


Tibetské misy slúžia na rôznorodé účely. Najčastejšie sú používané ako pomôcka na ľahšie navodenie meditácie, nástroj na čistenie čakier ľudského tela a ich harmonizáciu. Pri štúdiu sa tibetská misa využíva ako prostriedok pre zvýšenie koncentrácie a vstup do hladiny alfa ľudského mozgu, kedy je možné sa učiť a zapamätať si nové poznatky oveľa efektívnejšie. Všeobecne Vám tibetská miska zaručene dobre poslúži ako antistresový nástroj doma, či v kancelárii, keď potrebujete na chvíľu vypnúť a odreagovať sa. Tibetskú misu využijete tiež pri problémoch so zaspávaním, pretože frekvencie a alikvótne tóny tibetskej misy urýchľujú proces zaspávania a prehlbujú spánok.          

     Tibetské spievajúce misy vyniknú v neposlednom rade aj ako nádherný doplnok v interiéri a sú prakticky nezničiteľné, preto Vám môžu slúžiť aj po celý život. Investícia do tibetskej misy je investíciou do svojho duševného zdravia a pohody. Tieto a mnohé ďalšie informácie o tibetských misách nájdete na stránke v hornej časti menu.
 

Zvukové ukážky:


(odporúčame použiť slúchadlá)

úder palicou v koži:

 

úder plstenou palicou:

 

krúženie:

  
Uvedená cena je vždy za samotnú misu!

Vyberte si vankúš pod misku a paličku na udieranie podľa svojho uváženia v kategórii Príslušenstvo alebo na vedľajšej karte "Vhodné príslušenstvo k tejto mise" kde nájdete doplnky, ktoré sú veľkosťou vhodné práve k tejto mise.