Priemer misy:15cm | Rezonujúce čakry: koreňová, | Frekvencie misy: 256, 722

Tibetská misa Engraved Dark Mini 559g je zvukovo veľmi vydarená menšia miska. Zaujímavosťou tejto misky je, že dokáže napriek svojej veľkosti zahrať aj hlbšiu frekvenciu 256Hz (tón C4 - koreňová čakra) a k tomu niekoľko ďalších výraznejších frekvencií. Na úpravu misky je použitá tmavohnedá patina, ktorá miske dodáva osobitný charakter. Na vnútornom dne ako aj po obvode nájdete vygravírovaných 6 znakov vytvárajúcich známu mantru Om Mani Padme Hum a zo spodnej vonkajšej strany zase samotnú hlásku OM. Po vnútornej aj vonkajšej strane sa zase nachádza niekoľko radov ornamentov.


     Tibetské misy slúžia na rôznorodé účely. Najčastejšie je používaná ako pomôcka na ľahšie navodenie meditácie, nástroj na čistenie čakier ľudského tela a ich harmonizáciu. Pri štúdiu sa tibetská misa využíva ako prostriedok pre zvýšenie koncentrácie a vstup do hladiny alfa ľudského mozgu, kedy je možné sa učiť a zapamätať si nové poznatky oveľa efektívnejšie. Všeobecne Vám tibetská miska zaručene dobre poslúži ako antistresový nástroj doma, či v kancelárii, keď potrebujete na chvíľu vypnúť a odreagovať sa. Tibetskú misu využijete tiež pri problémoch so zaspávaním, pretože frekvencie a alikvótne tóny tibetskej misy urýchľujú proces zaspávania a prehlbujú spánok.          

     Tibetské spievajúce misy vyniknú v neposlednom rade aj ako nádherný doplnok v interiéri a sú prakticky nezničiteľné, preto Vám môžu slúžiť aj po celý život. Investícia do tibetskej misy je investíciou do svojho duševného zdravia a pohody. Tieto a mnohé ďalšie informácie o tibetských misách nájdete na stránke v hornej časti menu.
 

Zvukové ukážky:


(odporúčame použiť slúchadlá)

úder palicou v koži:

 

krúženie:

  
Uvedená cena je vždy za samotnú misu!
Vyberte si vankúš pod misku a paličku na udieranie podľa svojho uváženia v kategórii Príslušenstvo alebo na vedľajšej karte "Vhodné príslušenstvo k tejto mise" kde nájdete doplnky, ktoré sú veľkosťou vhodné práve k tejto mise.