Priemer misy:20cm | Rezonujúce čakry: srdcová | Frekvencie misy: 175 (Platonický pozemský rok 172,06Hz), 500, 941

Engraved Grand 1008g je spievajúca miska so zaujímavou nižšou 175 Hz frekvenciou s veľmi pomalou vibráciou, pri zvuku ktorej nadobudnete pocit, akoby zvuk pomaly krúžil po miestnosti. 175Hz rezonuje v blízkosti tónu F3, ktorý priraďujeme srdcovej čakre. Po obvode vonkajšej strany ako aj na vonkajšom dne misy nájdete vygravírovanú najznámejšiu budhistickú mantru Om Mani Padme Hum. V zlatohnedej patine nájdete z vnútornej strany vygravírovaných niekoľko radov nádherných ornamentov a na dne vnútornej strany symbol Buddhových očí. 


Tibetské misy slúžia na rôznorodé účely. Najčastejšie je používaná ako pomôcka na ľahšie navodenie meditácie, nástroj na čistenie čakier ľudského tela a ich harmonizáciu. Pri štúdiu sa tibetská misa využíva ako prostriedok pre zvýšenie koncentrácie a vstup do hladiny alfa ľudského mozgu, kedy je možné sa učiť a zapamätať si nové poznatky oveľa efektívnejšie. Všeobecne Vám tibetská miska zaručene dobre poslúži ako antistresový nástroj doma, či v kancelárii, keď potrebujete na chvíľu vypnúť a odreagovať sa. Tibetskú misu využijete tiež pri problémoch so zaspávaním, pretože frekvencie a alikvótne tóny tibetskej misy urýchľujú proces zaspávania a prehlbujú spánok.          

     Tibetské spievajúce misy vyniknú v neposlednom rade aj ako nádherný doplnok v interiéri a sú prakticky nezničiteľné, preto Vám môžu slúžiť aj po celý život. Investícia do tibetskej misy je investíciou do svojho duševného zdravia a pohody. Tieto a mnohé ďalšie informácie o tibetských misách nájdete na stránke v hornej časti menu.
 

Zvukové ukážky:


(odporúčame použiť slúchadlá)

úder palicou v koži:

 

úder plstenou palicou:

 

krúženie:

  
Uvedená cena je vždy za samotnú misu!

Vyberte si vankúš pod misku a paličku na udieranie podľa svojho uváženia v kategórii Príslušenstvo alebo na vedľajšej karte "Vhodné príslušenstvo k tejto mise" kde nájdete doplnky, ktoré sú veľkosťou vhodné práve k tejto mise.