Priemer misy:22.5cm | Rezonujúce čakry: koreňová | Frekvencie misy: 126 (Slnko 126,22Hz), 370

Vynikajúco ukovaná masívnejšia tibetská misa Engraved Grand 1177g má na svoju veľkosť, len niečo cez kilogram, fantastický hlboký zvuk s niekoľkými frekvenciami. Dominantná 126Hz frekvencia v planetárnom tóne Slnka Vám bude v ušiach znieť ešte dlho po stíchnutí misy. Do zlatohnedej patiny nájdete vygravírovaných 6 z 8 šťastných symbolov Ashtamangaly. Na vnútornom dne je to Dharmačakra a na vonkajšom Nekonečný uzol. Tieto dva symboly plus Pravotočivá ulita a Nádoba sú vygravírované aj po vonkajšom obvode tejto misy. Po vnútornom obvode sa ešte nachádzajú tri rady precízne spracovaných ornamentov. 


Tibetské misy slúžia na rôznorodé účely. Najčastejšie je používaná ako pomôcka na ľahšie navodenie meditácie, nástroj na čistenie čakier ľudského tela a ich harmonizáciu. Pri štúdiu sa tibetská misa využíva ako prostriedok pre zvýšenie koncentrácie a vstup do hladiny alfa ľudského mozgu, kedy je možné sa učiť a zapamätať si nové poznatky oveľa efektívnejšie. Všeobecne Vám tibetská miska zaručene dobre poslúži ako antistresový nástroj doma, či v kancelárii, keď potrebujete na chvíľu vypnúť a odreagovať sa. Tibetskú misu využijete tiež pri problémoch so zaspávaním, pretože frekvencie a alikvótne tóny tibetskej misy urýchľujú proces zaspávania a prehlbujú spánok.          

     Tibetské spievajúce misy vyniknú v neposlednom rade aj ako nádherný doplnok v interiéri a sú prakticky nezničiteľné, preto Vám môžu slúžiť aj po celý život. Investícia do tibetskej misy je investíciou do svojho duševného zdravia a pohody. Tieto a mnohé ďalšie informácie o tibetských misách nájdete na stránke v hornej časti menu.
 

Zvukové ukážky:


(odporúčame použiť slúchadlá)

úder palicou v koži:

 

úder plstenou palicou:

 

krúženie:

  
Uvedená cena je vždy za samotnú misu!

Vyberte si vankúš pod misku a paličku na udieranie podľa svojho uváženia v kategórii Príslušenstvo alebo na vedľajšej karte "Vhodné príslušenstvo k tejto mise" kde nájdete doplnky, ktoré sú veľkosťou vhodné práve k tejto mise.