Priemer misy:21cm | Rezonujúce čakry: solar plexus | Frekvencie misy: 160, 466, 883

Mohutnejšia tibetská misa Engraved Grand 1261g s dlhotrvajúcim zvukom Vám zahrá bez problémov po niekoľko desiatok sekúnd. 160Hz najnižšia frekvencia rezonuje takmer presne v tóne E3, ktorý priraďujeme k čakre solar plexu. Výzdoba misy je nadštandardná aj na pomery kategórie zdobených mís. Z vonkajšej strany sú vygravírované 4 z 8 šťastných symbolov: Pravotočívá ulita, Dharmačakra, Nádoba a Dáždnik. Na vnútornom aj vonkajšom obvode misy nájdete tiež niekoľko radov zaujímavých ornamentov. Na vonkajšom dne je to zasa po jednotlivých znakoch znázornená budhistická mantra Om Mani Padme Hum a na vnútornom dne symbol Buddhových očí. 


Tibetské misy slúžia na rôznorodé účely. Najčastejšie je používaná ako pomôcka na ľahšie navodenie meditácie, nástroj na čistenie čakier ľudského tela a ich harmonizáciu. Pri štúdiu sa tibetská misa využíva ako prostriedok pre zvýšenie koncentrácie a vstup do hladiny alfa ľudského mozgu, kedy je možné sa učiť a zapamätať si nové poznatky oveľa efektívnejšie. Všeobecne Vám tibetská miska zaručene dobre poslúži ako antistresový nástroj doma, či v kancelárii, keď potrebujete na chvíľu vypnúť a odreagovať sa. Tibetskú misu využijete tiež pri problémoch so zaspávaním, pretože frekvencie a alikvótne tóny tibetskej misy urýchľujú proces zaspávania a prehlbujú spánok.          

     Tibetské spievajúce misy vyniknú v neposlednom rade aj ako nádherný doplnok v interiéri a sú prakticky nezničiteľné, preto Vám môžu slúžiť aj po celý život. Investícia do tibetskej misy je investíciou do svojho duševného zdravia a pohody. Tieto a mnohé ďalšie informácie o tibetských misách nájdete na stránke v hornej časti menu.
 

Zvukové ukážky:


(odporúčame použiť slúchadlá)

úder palicou v koži:

 

úder plstenou palicou:

 

krúženie:

  
Uvedená cena je vždy za samotnú misu!
Vyberte si vankúš pod misku a paličku na udieranie podľa svojho uváženia v kategórii Príslušenstvo alebo na vedľajšej karte "Vhodné príslušenstvo k tejto mise" kde nájdete doplnky, ktoré sú veľkosťou vhodné práve k tejto mise.