Priemer misy:21.5cm | Rezonujúce čakry: sakrálna, tretie oko | Frekvencie misy: 148 (Saturn 147,85Hz), 424-433, 814

Engraved Grand 1299g je energická a precízne vygravírovaná väčšia spievajúca misa. Typické je rýchle vibrovanie dvoch vyšších dominantných frekvencií. Samozrejme veľa závisí aj od štýlu úderu a nástroja. Misa rezonuje v blízkosti tónov D3 a A4, ktoré priraďujeme k sakrálnej čakre a čakre tretieho oka. Viac sa dočítate v sekcii Čakry a tibetské misy. Na úpravu misky je použitá svetlohnedá patina. V tomto prípade sa remeselník s misou naozaj nikam neponáhľal a môžete obdivovať exkluzívnu výzdobu. Na vonkajšom dne a tiež po obvode misky nájdete vygravírovaných šesť znakov OM MANI PADME HUM a zo spodnej vnútornej strany symbol Oči múdrosti. Po vnútornej aj vonkajšej strane sa nachádza niekoľko radov ornamentov. K tejto mise je vhodná aj plstená palica, ktorá viac zvýrazní hlbokú pokojnú frekvenciu misy.


     Tibetské misy slúžia na rôznorodé účely. Najčastejšie je používaná ako pomôcka na ľahšie navodenie meditácie, nástroj na čistenie čakier ľudského tela a ich harmonizáciu. Pri štúdiu sa tibetská misa využíva ako prostriedok pre zvýšenie koncentrácie a vstup do hladiny alfa ľudského mozgu, kedy je možné sa učiť a zapamätať si nové poznatky oveľa efektívnejšie. Všeobecne Vám tibetská miska zaručene dobre poslúži ako antistresový nástroj doma, či v kancelárii, keď potrebujete na chvíľu vypnúť a odreagovať sa. Tibetskú misu využijete tiež pri problémoch so zaspávaním, pretože frekvencie a alikvótne tóny tibetskej misy urýchľujú proces zaspávania a prehlbujú spánok.          

     Tibetské spievajúce misy vyniknú v neposlednom rade aj ako nádherný doplnok v interiéri a sú prakticky nezničiteľné, preto Vám môžu slúžiť aj po celý život. Investícia do tibetskej misy je investíciou do svojho duševného zdravia a pohody. Tieto a mnohé ďalšie informácie o tibetských misách nájdete na stránke v hornej časti menu.
 

Zvukové ukážky:


(odporúčame použiť slúchadlá)

úder palicou v koži:

 

úder plstenou palicou:

 

krúženie:

  
Uvedená cena je vždy za samotnú misu!
Vyberte si vankúš pod misku a paličku na udieranie podľa svojho uváženia v kategórii Príslušenstvo alebo na vedľajšej karte "Vhodné príslušenstvo k tejto mise" kde nájdete doplnky, ktoré sú veľkosťou vhodné práve k tejto mise.