Priemer misy:22.5cm | Rezonujúce čakry: solar plexus | Frekvencie misy: 156, 455, 872

Engraved Grand 1373g je spievajúca miska s nádhernou nadštandardnou výzdobou a tromi stredne až rýchlo vibrujúcimi dominantnými frekvenciami a tiež celou škálou doplnkových frekvencií, ako môžete vidieť na grafickej analýze zvuku. Najnižších 156 Hz rezonuje v blízkosti tónu E3, ktorý priraďujeme čakre solar plexu. Po obvode vonkajšej strany po jednotlivých znakoch, ako aj na vnútornom dne misy, nájdete vygravírovanú najznámejšiu budhistickú mantru Om Mani Padme Hum. V zlatohnedej patine nájdete z vonkajšej strany vygravírovaný jeden z ôsmich šťastných symbolov tzv. Ashtamangaly, a to Pravotočivú ulitu. Výzdobu dopĺňa z vnútornej aj vonkajšej strany niekoľko radov ornamentov.


Tibetské misy slúžia na rôznorodé účely. Najčastejšie je používaná ako pomôcka na ľahšie navodenie meditácie, nástroj na čistenie čakier ľudského tela a ich harmonizáciu. Pri štúdiu sa tibetská misa využíva ako prostriedok pre zvýšenie koncentrácie a vstup do hladiny alfa ľudského mozgu, kedy je možné sa učiť a zapamätať si nové poznatky oveľa efektívnejšie. Všeobecne Vám tibetská miska zaručene dobre poslúži ako antistresový nástroj doma, či v kancelárii, keď potrebujete na chvíľu vypnúť a odreagovať sa. Tibetskú misu využijete tiež pri problémoch so zaspávaním, pretože frekvencie a alikvótne tóny tibetskej misy urýchľujú proces zaspávania a prehlbujú spánok.          

     Tibetské spievajúce misy vyniknú v neposlednom rade aj ako nádherný doplnok v interiéri a sú prakticky nezničiteľné, preto Vám môžu slúžiť aj po celý život. Investícia do tibetskej misy je investíciou do svojho duševného zdravia a pohody. Tieto a mnohé ďalšie informácie o tibetských misách nájdete na stránke v hornej časti menu.
 

Zvukové ukážky:


(odporúčame použiť slúchadlá)

úder palicou v koži:

 

úder plstenou palicou:

 

krúženie:

  
Uvedená cena je vždy za samotnú misu!
Vyberte si vankúš pod misku a paličku na udieranie podľa svojho uváženia v kategórii Príslušenstvo alebo na vedľajšej karte "Vhodné príslušenstvo k tejto mise" kde nájdete doplnky, ktoré sú veľkosťou vhodné práve k tejto mise.