Priemer misy:22.5cm | Rezonujúce čakry: sakrálna | Frekvencie misy: 140 (Pluto 140,25Hz), 405, 777

Masívna tibetská misa Engraved Grand 1377g s parádnou výzdobou. Nízka 140Hz frekvencia rezonuje v blízkosti tónu E3, ktorý priraďujeme k sakrálnej čakre a odovzdáva silné vibrácie. Po vonkajšom obvode je po jednotlivých znakoch znázornená budhistická mantra Om Mani Padme Hum. Na vnútornom dne nájdete vygravírovaný symbol Buddhových očí a na vonkajšom dne je to jeden z 8 šťastných symbolov: Pravotočivá ulita. Na vnútornom aj vonkajšom obvode misy sa nachádza tiež niekoľko radov zaujímavých ornamentov. K takejto masívnej mise, rovnako ako ku všetkým väčším misám približne cez 1kg, odporúčame používať aj plstenú palicu, ktorá ešte viac zvýrazní najmä hlboké tóny spievajúcej misky.  


Tibetské misy slúžia na rôznorodé účely. Najčastejšie je používaná ako pomôcka na ľahšie navodenie meditácie, nástroj na čistenie čakier ľudského tela a ich harmonizáciu. Pri štúdiu sa tibetská misa využíva ako prostriedok pre zvýšenie koncentrácie a vstup do hladiny alfa ľudského mozgu, kedy je možné sa učiť a zapamätať si nové poznatky oveľa efektívnejšie. Všeobecne Vám tibetská miska zaručene dobre poslúži ako antistresový nástroj doma, či v kancelárii, keď potrebujete na chvíľu vypnúť a odreagovať sa. Tibetskú misu využijete tiež pri problémoch so zaspávaním, pretože frekvencie a alikvótne tóny tibetskej misy urýchľujú proces zaspávania a prehlbujú spánok.          

     Tibetské spievajúce misy vyniknú v neposlednom rade aj ako nádherný doplnok v interiéri a sú prakticky nezničiteľné, preto Vám môžu slúžiť aj po celý život. Investícia do tibetskej misy je investíciou do svojho duševného zdravia a pohody. Tieto a mnohé ďalšie informácie o tibetských misách nájdete na stránke v hornej časti menu.
 

Zvukové ukážky:


(odporúčame použiť slúchadlá)

úder palicou v koži:

 

úder plstenou palicou:

 

krúženie:

  
Uvedená cena je vždy za samotnú misu!

Vyberte si vankúš pod misku a paličku na udieranie podľa svojho uváženia v kategórii Príslušenstvo alebo na vedľajšej karte "Vhodné príslušenstvo k tejto mise" kde nájdete doplnky, ktoré sú veľkosťou vhodné práve k tejto mise.