Priemer misy:15.5cm | Rezonujúce čakry: koreňová | Frekvencie misy: 252, 705

Tibetská misa Engraved Medium 615g rezonuje v blízkosti tónu C4, ktorý priraďujeme ku koreňovej čakre. Viac sa dočítate v sekcii Čakry a tibetské misy. Nižšia 252 Hz frekvencia vibruje veľmi pomalým tempom a zvuk misky tým pádom pôsobí skôr meditatívnym a pokojným dojmom.  Na úpravu misky je použitá svetlohnedá patina, ktorá miske dodáva osobitný charakter. Na vnútornom dne nájdete vygravírovaných 6 znakov vytvárajúcich známu mantru Om Mani Padme Hum a z vonkajšej obvodovej strany zase 3 z 8 šťastných symbolov, v tomto prípade: Nekonečný uzol, pravotočivú ulitu a Dharmačakru. Zo spodnej vonkajšej strany zase samotnú posvätnú hlásku OM. Po vnútornej aj vonkajšej strane sa nachádza niekoľko radov ornamentov.


     Tibetské misy slúžia na rôznorodé účely. Najčastejšie je používaná ako pomôcka na ľahšie navodenie meditácie, nástroj na čistenie čakier ľudského tela a ich harmonizáciu. Pri štúdiu sa tibetská misa využíva ako prostriedok pre zvýšenie koncentrácie a vstup do hladiny alfa ľudského mozgu, kedy je možné sa učiť a zapamätať si nové poznatky oveľa efektívnejšie. Všeobecne Vám tibetská miska zaručene dobre poslúži ako antistresový nástroj doma, či v kancelárii, keď potrebujete na chvíľu vypnúť a odreagovať sa. Tibetskú misu využijete tiež pri problémoch so zaspávaním, pretože frekvencie a alikvótne tóny tibetskej misy urýchľujú proces zaspávania a prehlbujú spánok.          

     Tibetské spievajúce misy vyniknú v neposlednom rade aj ako nádherný doplnok v interiéri a sú prakticky nezničiteľné, preto Vám môžu slúžiť aj po celý život. Investícia do tibetskej misy je investíciou do svojho duševného zdravia a pohody. Tieto a mnohé ďalšie informácie o tibetských misách nájdete na stránke v hornej časti menu.
 

Zvukové ukážky:


(odporúčame použiť slúchadlá)

úder palicou v koži:

 

krúženie:

  
Uvedená cena je vždy za samotnú misu!
Vyberte si vankúš pod misku a paličku na udieranie podľa svojho uváženia v kategórii Príslušenstvo alebo na vedľajšej karte "Vhodné príslušenstvo k tejto mise" kde nájdete doplnky, ktoré sú veľkosťou vhodné práve k tejto mise.