Tibetská misa Engraved Medium 699g

Tibetská misa Engraved Medium 699g
  • Tibetská misa Engraved Medium 699g
  • Tibetská misa Engraved Medium 699g
  • Tibetská misa Engraved Medium 699g
  • Tibetská misa Engraved Medium 699g
  • Tibetská misa Engraved Medium 699g
  • Tibetská misa Engraved Medium 699g
  • Tibetská misa Engraved Medium 699g
Kód produktu
TMZ8123
vyprodáno
Doprava již od 101,- Kč prostřednictvím Zásilkovna
Priemer misy:17.5cm | Rezonujúce čakry: nezaradené | Frekvencie misy: 199, 588

Tibetská misa strednej veľkosti Engraved Medium 699g nerezonuje v žiadnom presnom tóne, zaraďujeme ju tak k univerzálnym misám. Vďaka svojmu dobrému ukovaniu dokáže zahrať frekvenciu pod 200Hz aj napriek svojej nižšej váhe. Na úpravu misky je použitá svetlohnedá až zelená patina, ktorá miske dodáva osobitý charakter. Na vnútornom dne nájdete vygravírovaných 6 znakov vytvárajúcich známu mantru Om Mani Padme Hum, ktoré sa opakujú aj na vonkajšej obvodovej stene misy. Zo spodnej vonkajšej strany sú vygravírované Oči múdrosti. Symbol pod očami Buddhu v Nepále prezentuje č. 1, ktoré znázorňuje jednotu všetkých vecí a tiež jedinú cestu k osvieteniu. Symbol nad očami prezentuje Buddhovu vševedúcnosť.zase samotnú posvätnú hlásku OM. Po vnútornej strane sa nachádza niekoľko radov ornamentov.


     Tibetské misy slúžia na rôznorodé účely. Najčastejšie je používaná ako pomôcka na ľahšie navodenie meditácie, nástroj na čistenie čakier ľudského tela a ich harmonizáciu. Pri štúdiu sa tibetská misa využíva ako prostriedok pre zvýšenie koncentrácie a vstup do hladiny alfa ľudského mozgu, kedy je možné sa učiť a zapamätať si nové poznatky oveľa efektívnejšie. Všeobecne Vám tibetská miska zaručene dobre poslúži ako antistresový nástroj doma, či v kancelárii, keď potrebujete na chvíľu vypnúť a odreagovať sa. Tibetskú misu využijete tiež pri problémoch so zaspávaním, pretože frekvencie a alikvótne tóny tibetskej misy urýchľujú proces zaspávania a prehlbujú spánok.          

     Tibetské spievajúce misy vyniknú v neposlednom rade aj ako nádherný doplnok v interiéri a sú prakticky nezničiteľné, preto Vám môžu slúžiť aj po celý život. Investícia do tibetskej misy je investíciou do svojho duševného zdravia a pohody. Tieto a mnohé ďalšie informácie o tibetských misách nájdete na stránke v hornej časti menu.
 

Zvukové ukážky:


(odporúčame použiť slúchadlá)

úder palicou v koži:

 

krúženie:

  
Uvedená cena je vždy za samotnú misu!
Vyberte si vankúš pod misku a paličku na udieranie podľa svojho uváženia v kategórii Príslušenstvo alebo na vedľajšej karte "Vhodné príslušenstvo k tejto mise" kde nájdete doplnky, ktoré sú veľkosťou vhodné práve k tejto mise.