Priemer misy:17.5cm | Rezonujúce čakry: nezaradené | Frekvencie misy: 183 (Jupiter 183,58Hz), 544, 1032

Bronzová spievajúca misa Engraved Medium 770g dokáže zahrať s dlhým doznievaním tri výraznejšie frekvencie, ktoré vibrujú každá inou rýchlosťou. 183Hz nízka frekvencia rezonuje s planetárnym tónom planéty Jupiter - viac čítajte v sekcii Kozmická oktáva a planetárne tóny. Na vnútornom dne nájdete vygravírovaných 6 znakov tvoriacich najznámejšiu budhitickú mantru Om Mani Padme Hum a na vonkajšom dne jeden z 8 šťastných symbolov: Nekonečný uzol. Po obvode nájdete vygravírované v niekoľkých radoch znovu znaky zo známej mantry Om Mani Padme Hum. Na vonkajšej, ale najmä na vnútornej strane sa nachádza niekoľko radov umeleckých ornamentov.


     Tibetské misy slúžia na rôznorodé účely. Najčastejšie je používaná ako pomôcka na ľahšie navodenie meditácie, nástroj na čistenie čakier ľudského tela a ich harmonizáciu. Pri štúdiu sa tibetská misa využíva ako prostriedok pre zvýšenie koncentrácie a vstup do hladiny alfa ľudského mozgu, kedy je možné sa učiť a zapamätať si nové poznatky oveľa efektívnejšie. Všeobecne Vám tibetská miska zaručene dobre poslúži ako antistresový nástroj doma, či v kancelárii, keď potrebujete na chvíľu vypnúť a odreagovať sa. Tibetskú misu využijete tiež pri problémoch so zaspávaním, pretože frekvencie a alikvótne tóny tibetskej misy urýchľujú proces zaspávania a prehlbujú spánok.          

     Tibetské spievajúce misy vyniknú v neposlednom rade aj ako nádherný doplnok v interiéri a sú prakticky nezničiteľné, preto Vám môžu slúžiť aj po celý život. Investícia do tibetskej misy je investíciou do svojho duševného zdravia a pohody. Tieto a mnohé ďalšie informácie o tibetských misách nájdete na stránke v hornej časti menu.
 

Zvukové ukážky:


(odporúčame použiť slúchadlá)

úder palicou v koži:

 

krúženie:

  
Uvedená cena je vždy za samotnú misu!

Vyberte si vankúš pod misku a paličku na udieranie podľa svojho uváženia v kategórii Príslušenstvo alebo na vedľajšej karte "Vhodné príslušenstvo k tejto mise" kde nájdete doplnky, ktoré sú veľkosťou vhodné práve k tejto mise.