Priemer misy:18.5cm | Rezonujúce čakry: solar plexus, tretie oko | Frekvencie misy: 159, 460, 864

Vydarená tibetská misa Engraved Medium 772g rezonuje v blízkosti tónu E3 a A5 a F, ktorý priraďujeme k čakre solar plexu resp. tretie oko. Viac sa dočítate v sekcii Čakry a tibetské misy. Hypnotická 159Hz frekvencia je typická pre mohutnejšie spievajúce misy ako táto, preto je príjemným prekvapením. Táto tibetská miska z rady Engraved je podobne ako ostatné bohato vyzdobená. V zlatohnedej patine nájdete z vnútornej strany vygravírovaných niekoľko radov ornamentov, na dne vnútornej strany nájdete symbol Eyes of wisdom - Oči múdrosti. Symbol pod očami Buddhu v Nepále prezentuje č. 1, ktoré znázorňuje jednotu všetkých vecí a tiež jedinú cestu k osvieteniu. Symbol nad očami prezentuje Buddhovu vševedúcnosť. Na dne vnútornej strany je vyrytá starobylá posvätná slabika OM. Z vonkajšej obvodovej strany sú vygravírované 4 z 8 šťastných symbolov, v tomto prípade: Nekonečný uzol, pravotočivá ulita, Dharmačakra a Nádoba s pokladom.


     Tibetské misy slúžia na rôznorodé účely. Najčastejšie je používaná ako pomôcka na ľahšie navodenie meditácie, nástroj na čistenie čakier ľudského tela a ich harmonizáciu. Pri štúdiu sa tibetská misa využíva ako prostriedok pre zvýšenie koncentrácie a vstup do hladiny alfa ľudského mozgu, kedy je možné sa učiť a zapamätať si nové poznatky oveľa efektívnejšie. Všeobecne Vám tibetská miska zaručene dobre poslúži ako antistresový nástroj doma, či v kancelárii, keď potrebujete na chvíľu vypnúť a odreagovať sa. Tibetskú misu využijete tiež pri problémoch so zaspávaním, pretože frekvencie a alikvótne tóny tibetskej misy urýchľujú proces zaspávania a prehlbujú spánok.          

     Tibetské spievajúce misy vyniknú v neposlednom rade aj ako nádherný doplnok v interiéri a sú prakticky nezničiteľné, preto Vám môžu slúžiť aj po celý život. Investícia do tibetskej misy je investíciou do svojho duševného zdravia a pohody. Tieto a mnohé ďalšie informácie o tibetských misách nájdete na stránke v hornej časti menu.
 

Zvukové ukážky:


(odporúčame použiť slúchadlá)

úder palicou v koži:

 

úder plstenou palicou:

 

krúženie:

  
Uvedená cena je vždy za samotnú misu!
Vyberte si vankúš pod misku a paličku na udieranie podľa svojho uváženia v kategórii Príslušenstvo alebo na vedľajšej karte "Vhodné príslušenstvo k tejto mise" kde nájdete doplnky, ktoré sú veľkosťou vhodné práve k tejto mise.