Tibetská misa Engraved Medium 815g

Tibetská misa Engraved Medium 815g
  • Tibetská misa Engraved Medium 815g
  • Tibetská misa Engraved Medium 815g
  • Tibetská misa Engraved Medium 815g
  • Tibetská misa Engraved Medium 815g
  • Tibetská misa Engraved Medium 815g
  • Tibetská misa Engraved Medium 815g
  • Tibetská misa Engraved Medium 815g
Kód produktu
TMZ8115
vyprodáno
Doprava již od 101,- Kč prostřednictvím Zásilkovna
Priemer misy:20cm | Rezonujúce čakry: sakrálna, tretie oko | Frekvencie misy: 148 (Saturn 147,85Hz), 430, 820

Špeciálna spievajúca miska Engraved Medium 815g je zaujímavá svojim tvarom, kde sú steny v pomere k priemeru misy nízke. Dôležitejšie však je, že táto miska produkuje krásny, bohatý a dlhotrvajúci zvuk, čo môžete sami posúdiť na zvukovej ukážke. Táto zdobená miska rezonuje v blízkosti tónov D3 a A4, ktoré priraďujeme k sakrálnej čakre resp. čakre tretieho oka a tiež planetárnym tónom planéty Saturn. Viac sa dočítate v sekcii Čakry a tibetské misy a v časti Kozmická oktáva a planetárne tóny. V zlatohnedej patine nájdete z vnútornej strany vygravírovaných niekoľko radov ornamentov, na dne vnútornej strany nájdete jeden z 8 šťastných symbolov: Pravotočivá ulita. Z vonkajšej obvodovej strany sú vygravírované 4 z 8 šťastných symbolov, v tomto prípade: Nekonečný uzol, pravotočivá ulita, Dharmačakra a Nádoba s pokladom. Na spodnom dne je ďalší z 8 šťastných symbolov: Nekonečný uzol. 


     Tibetské misy slúžia na rôznorodé účely. Najčastejšie je používaná ako pomôcka na ľahšie navodenie meditácie, nástroj na čistenie čakier ľudského tela a ich harmonizáciu. Pri štúdiu sa tibetská misa využíva ako prostriedok pre zvýšenie koncentrácie a vstup do hladiny alfa ľudského mozgu, kedy je možné sa učiť a zapamätať si nové poznatky oveľa efektívnejšie. Všeobecne Vám tibetská miska zaručene dobre poslúži ako antistresový nástroj doma, či v kancelárii, keď potrebujete na chvíľu vypnúť a odreagovať sa. Tibetskú misu využijete tiež pri problémoch so zaspávaním, pretože frekvencie a alikvótne tóny tibetskej misy urýchľujú proces zaspávania a prehlbujú spánok.          

     Tibetské spievajúce misy vyniknú v neposlednom rade aj ako nádherný doplnok v interiéri a sú prakticky nezničiteľné, preto Vám môžu slúžiť aj po celý život. Investícia do tibetskej misy je investíciou do svojho duševného zdravia a pohody. Tieto a mnohé ďalšie informácie o tibetských misách nájdete na stránke v hornej časti menu.
 

Zvukové ukážky:


(odporúčame použiť slúchadlá)

úder palicou v koži:

 

úder plstenou palicou:

 

krúženie:

  
Uvedená cena je vždy za samotnú misu!
Vyberte si vankúš pod misku a paličku na udieranie podľa svojho uváženia v kategórii Príslušenstvo alebo na vedľajšej karte "Vhodné príslušenstvo k tejto mise" kde nájdete doplnky, ktoré sú veľkosťou vhodné práve k tejto mise.