Tibetská misa Engraved Medium 944g

Tibetská misa Engraved Medium 944g
  • Tibetská misa Engraved Medium 944g
  • Tibetská misa Engraved Medium 944g
  • Tibetská misa Engraved Medium 944g
  • Tibetská misa Engraved Medium 944g
  • Tibetská misa Engraved Medium 944g
  • Tibetská misa Engraved Medium 944g
  • Tibetská misa Engraved Medium 944g
Kód produktu
TMZ8112
vyprodáno
Doprava ZDARMA prostřednictvím Zásilkovna nad 100€ - doprava zdarma
Priemer misy:17.5cm | Rezonujúce čakry: korunná, srdcová | Frekvencie misy: 244 (Apsidis 246,04Hz), 688, 1286

Táto tibetská miska Engraved Medium 944g rezonuje v blízkosti tónu B3 a F5, ktorý priraďujeme ku korunnej a srdcovej čakre. Viac sa dočítate v sekcii Čakry a tibetské misy. Miska sa dá veľmi ľahko rozohrať krúžením, ideálne s aspoň 150 gramovou paličkou. Charakteristickou pre túto misku je vyvážená dlhá súhra až troch najsilnejších frekvencií. Na úpravu misky je použitá svetlohnedá patina. Na vnútornom dne nájdete vygravírovaný symbol Oči múdrosti a na spodnej strane zase jeden zo šťastných budhistických symbolov: Nekonečný uzol. Po vnútornej strane sa nachádza niekoľko radov ornamentov a z vonkajšej strany najznámejšia budhistická mantra: Om Mani Padme Hum.


     Tibetské misy slúžia na rôznorodé účely. Najčastejšie je používaná ako pomôcka na ľahšie navodenie meditácie, nástroj na čistenie čakier ľudského tela a ich harmonizáciu. Pri štúdiu sa tibetská misa využíva ako prostriedok pre zvýšenie koncentrácie a vstup do hladiny alfa ľudského mozgu, kedy je možné sa učiť a zapamätať si nové poznatky oveľa efektívnejšie. Všeobecne Vám tibetská miska zaručene dobre poslúži ako antistresový nástroj doma, či v kancelárii, keď potrebujete na chvíľu vypnúť a odreagovať sa. Tibetskú misu využijete tiež pri problémoch so zaspávaním, pretože frekvencie a alikvótne tóny tibetskej misy urýchľujú proces zaspávania a prehlbujú spánok.          

     Tibetské spievajúce misy vyniknú v neposlednom rade aj ako nádherný doplnok v interiéri a sú prakticky nezničiteľné, preto Vám môžu slúžiť aj po celý život. Investícia do tibetskej misy je investíciou do svojho duševného zdravia a pohody. Tieto a mnohé ďalšie informácie o tibetských misách nájdete na stránke v hornej časti menu.
 

Zvukové ukážky:


(odporúčame použiť slúchadlá)

úder palicou v koži:

 

úder plstenou palicou:

 

krúženie:

  
Uvedená cena je vždy za samotnú misu!
Vyberte si vankúš pod misku a paličku na udieranie podľa svojho uváženia v kategórii Príslušenstvo alebo na vedľajšej karte "Vhodné príslušenstvo k tejto mise" kde nájdete doplnky, ktoré sú veľkosťou vhodné práve k tejto mise.