Tibetská misa Engraved Mini 447g

Tibetská misa Engraved Mini 447g
  • Tibetská misa Engraved Mini 447g
  • Tibetská misa Engraved Mini 447g
  • Tibetská misa Engraved Mini 447g
  • Tibetská misa Engraved Mini 447g
  • Tibetská misa Engraved Mini 447g
  • Tibetská misa Engraved Mini 447g
Kód produktu
TMZ8127
vyprodáno
Doprava již od 101,- Kč prostřednictvím Zásilkovna
Priemer misy:12.5cm | Rezonujúce čakry: nezaradené | Frekvencie misy: 451, 1242

Menšia spievajúca miska Engraved Mini 447g s pokojným zvukovým prejavom. Dominantná 451Hz frekvencia vibruje pomalším tempom. Táto miska z rady Engraved je upravená svetlohnedou patinou. Na vnútornom dne nájdete vygravírovaných 6 znakov vytvárajúcich známu mantru Om Mani Padme Hum a na vonkajšom dne nájdete symbol Oči múdrosti. Na vnútornej strane sa nachádza niekoľko radov ornamentov.


     Tibetské misy slúžia na rôznorodé účely. Najčastejšie je používaná ako pomôcka na ľahšie navodenie meditácie, nástroj na čistenie čakier ľudského tela a ich harmonizáciu. Pri štúdiu sa tibetská misa využíva ako prostriedok pre zvýšenie koncentrácie a vstup do hladiny alfa ľudského mozgu, kedy je možné sa učiť a zapamätať si nové poznatky oveľa efektívnejšie. Všeobecne Vám tibetská miska zaručene dobre poslúži ako antistresový nástroj doma, či v kancelárii, keď potrebujete na chvíľu vypnúť a odreagovať sa. Tibetskú misu využijete tiež pri problémoch so zaspávaním, pretože frekvencie a alikvótne tóny tibetskej misy urýchľujú proces zaspávania a prehlbujú spánok.          

     Tibetské spievajúce misy vyniknú v neposlednom rade aj ako nádherný doplnok v interiéri a sú prakticky nezničiteľné, preto Vám môžu slúžiť aj po celý život. Investícia do tibetskej misy je investíciou do svojho duševného zdravia a pohody. Tieto a mnohé ďalšie informácie o tibetských misách nájdete na stránke v hornej časti menu.
 

Zvukové ukážky:


(odporúčame použiť slúchadlá)

úder palicou v koži:

 

krúženie:

  
Uvedená cena je vždy za samotnú misu!
Vyberte si vankúš pod misku a paličku na udieranie podľa svojho uváženia v kategórii Príslušenstvo alebo na vedľajšej karte "Vhodné príslušenstvo k tejto mise" kde nájdete doplnky, ktoré sú veľkosťou vhodné práve k tejto mise.