Tibetská misa Engraved Mini 565g

Tibetská misa Engraved Mini 565g
  • Tibetská misa Engraved Mini 565g
  • Tibetská misa Engraved Mini 565g
  • Tibetská misa Engraved Mini 565g
  • Tibetská misa Engraved Mini 565g
  • Tibetská misa Engraved Mini 565g
  • Tibetská misa Engraved Mini 565g
Kód produktu
TMZ8126
vyprodáno
Doprava již od 101,- Kč prostřednictvím Zásilkovna
Priemer misy:15.5cm | Rezonujúce čakry: korunná, srdcová | Frekvencie misy: 241 (Saros interval 241,56Hz), 686

Tibetská misa Engraved Mini 565g rezonuje v blízkosti tónu B3 a F, ktorý priraďujeme ku korunnej, resp. srdcovej čakre. Viac sa dočítate v sekcii Čakry a tibetské misy. Nízka 241 Hz frekvencia, ktorá je netypická pre misky podobnej veľkosti, vibruje veľmi pomalým tempom. Táto tibetská miska z rady Engraved je podobne ako ostatné bohato vyzdobená. V zlatohnedej patine nájdete z vnútornej strany vygravírovaných niekoľko radov ornamentov, na dne vnútornej strany nájdete starobylú posvätnú slabiku OM. Z vonkajšej obvodovej strany sú vygravírované 3 z 8 šťastných symbolov, v tomto prípade: Nekonečný uzol, pravotočivú ulitu a Dharmačakru. Zo spodnej vonkajšej strany symbol Eyes of wisdom - Oči múdrosti. Tento symbol pod očami Buddhu v Nepále prezentuje č. 1, ktoré znázorňuje jednotu všetkých vecí a tiež jedinú cestu k osvieteniu. Symbol nad očami prezentuje Buddhovu vševedúcnosť.


     Tibetské misy slúžia na rôznorodé účely. Najčastejšie je používaná ako pomôcka na ľahšie navodenie meditácie, nástroj na čistenie čakier ľudského tela a ich harmonizáciu. Pri štúdiu sa tibetská misa využíva ako prostriedok pre zvýšenie koncentrácie a vstup do hladiny alfa ľudského mozgu, kedy je možné sa učiť a zapamätať si nové poznatky oveľa efektívnejšie. Všeobecne Vám tibetská miska zaručene dobre poslúži ako antistresový nástroj doma, či v kancelárii, keď potrebujete na chvíľu vypnúť a odreagovať sa. Tibetskú misu využijete tiež pri problémoch so zaspávaním, pretože frekvencie a alikvótne tóny tibetskej misy urýchľujú proces zaspávania a prehlbujú spánok.          

     Tibetské spievajúce misy vyniknú v neposlednom rade aj ako nádherný doplnok v interiéri a sú prakticky nezničiteľné, preto Vám môžu slúžiť aj po celý život. Investícia do tibetskej misy je investíciou do svojho duševného zdravia a pohody. Tieto a mnohé ďalšie informácie o tibetských misách nájdete na stránke v hornej časti menu.
 

Zvukové ukážky:


(odporúčame použiť slúchadlá)

úder palicou v koži:

 

krúženie:

  
Uvedená cena je vždy za samotnú misu!
Vyberte si vankúš pod misku a paličku na udieranie podľa svojho uváženia v kategórii Príslušenstvo alebo na vedľajšej karte "Vhodné príslušenstvo k tejto mise" kde nájdete doplnky, ktoré sú veľkosťou vhodné práve k tejto mise.