Tibetská misa Golden Grand 1000g

Tibetská misa Golden Grand 1000g
  • Tibetská misa Golden Grand 1000g
  • Tibetská misa Golden Grand 1000g
  • Tibetská misa Golden Grand 1000g
  • Tibetská misa Golden Grand 1000g
  • Tibetská misa Golden Grand 1000g
  • Tibetská misa Golden Grand 1000g
Kód produktu
TML7103
vyprodáno
Doprava ZDARMA prostřednictvím Zásilkovna nad 100€ - doprava zdarma
Priemer misy: 21 cm | Rezonujúce čakry: sakrálna | Frekvencie misy: 140 (Pluto 140,25Hz), 404, 748, 1181

     Presne kilogramová klasická zlatavá miska z Himalájí. Na svoju veľkosť hrá pomerne nízkou 140 Hz frekvenciou, ktorá je zároveň planetárnym tónom planéty Pluto. Táto spievajúca misa tiež ladí s tónom D3, ktorý patrí sakrálnej čakre. Bližšie vysvetlenie nájdete v sekcii Kozmická oktáva a planetárne tóny a v tiež v sekcii Čakry a tibetské misy.


     Tibetské misy slúžia na rôznorodé účely. Najčastejšie je používaná ako pomôcka na ľahšie navodenie meditácie, nástroj na čistenie čakier ľudského tela a ich harmonizáciu. Pri štúdiu sa tibetská misa využíva ako prostriedok pre zvýšenie koncentrácie a vstup do hladiny alfa ľudského mozgu, kedy je možné sa učiť a zapamätať si nové poznatky oveľa efektívnejšie. Všeobecne Vám tibetská miska zaručene dobre poslúži ako antistresový nástroj doma, či v kancelárii, keď potrebujete na chvíľu vypnúť a odreagovať sa. Tibetskú misu využijete tiež pri problémoch so zaspávaním, pretože frekvencie a alikvótne tóny tibetskej misy urýchľujú proces zaspávania a prehlbujú spánok.          

     Tibetské spievajúce misy vyniknú v neposlednom rade aj ako nádherný doplnok v interiéri a sú prakticky nezničiteľné, preto Vám môžu slúžiť aj po celý život. Investícia do tibetskej misy je investíciou do svojho duševného zdravia a pohody. Tieto a mnohé ďalšie informácie o tibetských misách nájdete na stránke v hornej časti menu.
 

Zvukové ukážky:


(odporúčame použiť slúchadlá)

úder paličkou v koži:
 

úder plstenou palicou:

 

krúženie:

  
Uvedená cena je vždy za samotnú misu!
Vyberte si vankúš pod misku a paličku na udieranie podľa svojho uváženia v kategórii Príslušenstvo alebo na vedľajšej karte "Vhodné príslušenstvo k tejto mise" kde nájdete doplnky, ktoré sú veľkosťou vhodné práve k tejto mise.