Tibetská misa Golden Grand 1065g

Tibetská misa Golden Grand 1065g
  • Tibetská misa Golden Grand 1065g
  • Tibetská misa Golden Grand 1065g
  • Tibetská misa Golden Grand 1065g
  • Tibetská misa Golden Grand 1065g
  • Tibetská misa Golden Grand 1065g
  • Tibetská misa Golden Grand 1065g
Kód produktu
TML8107
vyprodáno
Doprava ZDARMA prostřednictvím Zásilkovna nad 100€ - doprava zdarma
Priemer misy:20cm | Rezonujúce čakry: srdcová | Frekvencie misy: 174 (Platonický rok Zeme 172,06Hz), 503

1065 gramová miska Golden Grand je už mohutnejšia misa v prevedení vysoký lesk s troma výraznejšími tónmi. Charakteristické sú dlho doznievajúce vyššie frekvencie. Miska rezonuje svojou najnižšou frekvenciou v tóne F3, ktorý je priradený k srdcovej čakre. Takisto táto miska hrá v blízkosti frekvencie Platonického roku Zeme 172,06Hz. Viac sa dočítate v sekcii Čakry a tibetské misy a v sekcii Kozmická oktáva a planetárne tóny.


     Tibetské misy slúžia na rôznorodé účely. Najčastejšie je používaná ako pomôcka na ľahšie navodenie meditácie, nástroj na čistenie čakier ľudského tela a ich harmonizáciu. Pri štúdiu sa tibetská misa využíva ako prostriedok pre zvýšenie koncentrácie a vstup do hladiny alfa ľudského mozgu, kedy je možné sa učiť a zapamätať si nové poznatky oveľa efektívnejšie. Všeobecne Vám tibetská miska zaručene dobre poslúži ako antistresový nástroj doma, či v kancelárii, keď potrebujete na chvíľu vypnúť a odreagovať sa. Tibetskú misu využijete tiež pri problémoch so zaspávaním, pretože frekvencie a alikvótne tóny tibetskej misy urýchľujú proces zaspávania a prehlbujú spánok.          

     Tibetské spievajúce misy vyniknú v neposlednom rade aj ako nádherný doplnok v interiéri a sú prakticky nezničiteľné, preto Vám môžu slúžiť aj po celý život. Investícia do tibetskej misy je investíciou do svojho duševného zdravia a pohody. Tieto a mnohé ďalšie informácie o tibetských misách nájdete na stránke v hornej časti menu.
 

Zvukové ukážky:


(odporúčame použiť slúchadlá)

úder palicou v koži:

 

úder plstenou palicou:

 

krúženie:

  
Uvedená cena je vždy za samotnú misu!
Vyberte si vankúš pod misku a paličku na udieranie podľa svojho uváženia v kategórii Príslušenstvo alebo na vedľajšej karte "Vhodné príslušenstvo k tejto mise" kde nájdete doplnky, ktoré sú veľkosťou vhodné práve k tejto mise.