Priemer misy:21cm | Rezonujúce čakry: tretie oko | Frekvencie misy: 149 (Saturn 147,85Hz), 430, 815

Tibetská misa Golden Grand 1103g je veľmi vydarená mohutnejšia misa s nižšími stenami. Očarujúca je najmä nízka frekvencia len 149Hz, ktorá rezonuje v blízkosti planetárneho tónu Saturnu (147,85Hz). Druhá frekvencia 430Hz rezonuje v blízkosti tónu A4, ktorý je priradený k čakre tretieho oka. Viac sa dočítate v sekcii Kozmická oktáva a planetárne tóny a v sekcii Čakry a tibetské misy. Veľmi vhodná je aj plstená palica, ktorá ešte zvýrazní nízku frekvenciu tejto spievajúcej misy. 


     Tibetské misy slúžia na rôznorodé účely. Najčastejšie je používaná ako pomôcka na ľahšie navodenie meditácie, nástroj na čistenie čakier ľudského tela a ich harmonizáciu. Pri štúdiu sa tibetská misa využíva ako prostriedok pre zvýšenie koncentrácie a vstup do hladiny alfa ľudského mozgu, kedy je možné sa učiť a zapamätať si nové poznatky oveľa efektívnejšie. Všeobecne Vám tibetská miska zaručene dobre poslúži ako antistresový nástroj doma, či v kancelárii, keď potrebujete na chvíľu vypnúť a odreagovať sa. Tibetskú misu využijete tiež pri problémoch so zaspávaním, pretože frekvencie a alikvótne tóny tibetskej misy urýchľujú proces zaspávania a prehlbujú spánok.          

     Tibetské spievajúce misy vyniknú v neposlednom rade aj ako nádherný doplnok v interiéri a sú prakticky nezničiteľné, preto Vám môžu slúžiť aj po celý život. Investícia do tibetskej misy je investíciou do svojho duševného zdravia a pohody. Tieto a mnohé ďalšie informácie o tibetských misách nájdete na stránke v hornej časti menu.
 

Zvukové ukážky:


(odporúčame použiť slúchadlá)

úder palicou v koži:

 

úder plstenou palicou:

 

krúženie:

  
Uvedená cena je vždy za samotnú misu!

Vyberte si vankúš pod misku a paličku na udieranie podľa svojho uváženia v kategórii Príslušenstvo alebo na vedľajšej karte "Vhodné príslušenstvo k tejto mise" kde nájdete doplnky, ktoré sú veľkosťou vhodné práve k tejto mise.