Priemer misy:20.5cm | Rezonujúce čakry: krčná | Frekvencie misy: 190 (Kulminácia Mesiaca 187,61Hz), 558

Golden Grand 1183g je krásna zlatolesklá spievajúca misa. Táto misa je typická väčším odstupom dvoch najsilnejších frekvencií so stredne rýchlym vibrovaním. 190Hz frekvencia rezonuje v blízkosti G3. Tón G priraďujeme ku krčnej čakre. Takisto táto miska hrá v blízkosti frekvencie Kulminácie Mesiaca. Viac sa dočítate v sekcii Čakry a tibetské misy a v sekcii Kozmická oktáva a planetárne tóny. Rozohrať túto misu krúžením je naozaj jednoduché, pretože je veľmi dobre ukovaná. Pri troche cviku to dokážete aj za 2-3 sekundy.


     Tibetské misy slúžia na rôznorodé účely. Najčastejšie je používaná ako pomôcka na ľahšie navodenie meditácie, nástroj na čistenie čakier ľudského tela a ich harmonizáciu. Pri štúdiu sa tibetská misa využíva ako prostriedok pre zvýšenie koncentrácie a vstup do hladiny alfa ľudského mozgu, kedy je možné sa učiť a zapamätať si nové poznatky oveľa efektívnejšie. Všeobecne Vám tibetská miska zaručene dobre poslúži ako antistresový nástroj doma, či v kancelárii, keď potrebujete na chvíľu vypnúť a odreagovať sa. Tibetskú misu využijete tiež pri problémoch so zaspávaním, pretože frekvencie a alikvótne tóny tibetskej misy urýchľujú proces zaspávania a prehlbujú spánok.          

     Tibetské spievajúce misy vyniknú v neposlednom rade aj ako nádherný doplnok v interiéri a sú prakticky nezničiteľné, preto Vám môžu slúžiť aj po celý život. Investícia do tibetskej misy je investíciou do svojho duševného zdravia a pohody. Tieto a mnohé ďalšie informácie o tibetských misách nájdete na stránke v hornej časti menu.
 

Zvukové ukážky:


(odporúčame použiť slúchadlá)

úder palicou v koži:

 

úder plstenou palicou:

 

krúženie:

  
Uvedená cena je vždy za samotnú misu!

Vyberte si vankúš pod misku a paličku na udieranie podľa svojho uváženia v kategórii Príslušenstvo alebo na vedľajšej karte "Vhodné príslušenstvo k tejto mise" kde nájdete doplnky, ktoré sú veľkosťou vhodné práve k tejto mise.