Tibetská misa Golden Medium 657g

Tibetská misa Golden Medium 657g
  • Tibetská misa Golden Medium 657g
  • Tibetská misa Golden Medium 657g
  • Tibetská misa Golden Medium 657g
  • Tibetská misa Golden Medium 657g
  • Tibetská misa Golden Medium 657g
  • Tibetská misa Golden Medium 657g
Kód produktu
TML7209
vyprodáno
Priemer misy: 15 cm | Rezonujúce čakry: univerzálne | Frekvencie misy: 301, 840

Menšia spievajúca miska Golden Medium 657g nehrá žiadnym presným tónom a preto sa nedá priradiť presne k žiadnej čakre, zaraďujeme ju teda medzi univerzálne spievajúce misy, čo však určite neuberá na jej kvalite. Táto tibetská miska je vyhotovená v klasickom prevedení vysokého lesku, čo je spolu s matnou pieskovanou úpravu najbežnejší štýl v akom sa spievajúce misy vyrábajú.


     Tibetské misy slúžia na rôznorodé účely. Najčastejšie je používaná ako pomôcka na ľahšie navodenie meditácie, nástroj na čistenie čakier ľudského tela a ich harmonizáciu. Pri štúdiu sa tibetská misa využíva ako prostriedok pre zvýšenie koncentrácie a vstup do hladiny alfa ľudského mozgu, kedy je možné sa učiť a zapamätať si nové poznatky oveľa efektívnejšie. Všeobecne Vám tibetská miska zaručene dobre poslúži ako antistresový nástroj doma, či v kancelárii, keď potrebujete na chvíľu vypnúť a odreagovať sa. Tibetskú misu využijete tiež pri problémoch so zaspávaním, pretože frekvencie a alikvótne tóny tibetskej misy urýchľujú proces zaspávania a prehlbujú spánok.          

     Tibetské spievajúce misy vyniknú v neposlednom rade aj ako nádherný doplnok v interiéri a sú prakticky nezničiteľné, preto Vám môžu slúžiť aj po celý život. Investícia do tibetskej misy je investíciou do svojho duševného zdravia a pohody. Tieto a mnohé ďalšie informácie o tibetských misách nájdete na stránke v hornej časti menu.
 

Zvukové ukážky:


(odporúčame použiť slúchadlá)

úder palicou v koži:

 

krúženie:

  
Uvedená cena je vždy za samotnú misu!
Vyberte si vankúš pod misku a paličku na udieranie podľa svojho uváženia v kategórii Príslušenstvo alebo na vedľajšej karte "Vhodné príslušenstvo k tejto mise" kde nájdete doplnky, ktoré sú veľkosťou vhodné práve k tejto mise.