Tibetská misa Golden Medium 726g

Tibetská misa Golden Medium 726g
  • Tibetská misa Golden Medium 726g
  • Tibetská misa Golden Medium 726g
  • Tibetská misa Golden Medium 726g
  • Tibetská misa Golden Medium 726g
  • Tibetská misa Golden Medium 726g
  • Tibetská misa Golden Medium 726g
Kód produktu
TML7204
vyprodáno
Doprava již od 100,- Kč prostřednictvím Zásilkovna
Priemer misy: 17,5 cm | Rezonujúce čakry: krčná, sakrálna | Frekvencie misy: 194 (Synodický deň 194,18Hz, Siderický deň 194,71Hz), 574

Tibetská misa Golden Medium 726g je veľmi zaujímavá stredne veľká miska s delikátnym jemným zvukovým prejavom a skôr pomalšími vibráciami svojich frekvencií. Tri dominantné frekvencie sa vzájomne príjemne dopĺňajú, čo môžte posúdiť sami podľa zvukovej ukážky nižšie. 194 Hz je planetárny tón našej planéty Zem, ktorým hrá práve táto miska. Jej frekvencie tiež rezonujú s krčnou a sakrálnou čakrou. Viac sa dočítate v sekcii Kozmická oktáva a planetárne tóny a v sekcii Čakry a tibetské misy.


     Tibetské misy slúžia na rôznorodé účely. Najčastejšie je používaná ako pomôcka na ľahšie navodenie meditácie, nástroj na čistenie čakier ľudského tela a ich harmonizáciu. Pri štúdiu sa tibetská misa využíva ako prostriedok pre zvýšenie koncentrácie a vstup do hladiny alfa ľudského mozgu, kedy je možné sa učiť a zapamätať si nové poznatky oveľa efektívnejšie. Všeobecne Vám tibetská miska zaručene dobre poslúži ako antistresový nástroj doma, či v kancelárii, keď potrebujete na chvíľu vypnúť a odreagovať sa. Tibetskú misu využijete tiež pri problémoch so zaspávaním, pretože frekvencie a alikvótne tóny tibetskej misy urýchľujú proces zaspávania a prehlbujú spánok.          

     Tibetské spievajúce misy vyniknú v neposlednom rade aj ako nádherný doplnok v interiéri a sú prakticky nezničiteľné, preto Vám môžu slúžiť aj po celý život. Investícia do tibetskej misy je investíciou do svojho duševného zdravia a pohody. Tieto a mnohé ďalšie informácie o tibetských misách nájdete na stránke v hornej časti menu.
 

Zvukové ukážky:


(odporúčame použiť slúchadlá)

úder palicou v koži:

 

krúženie:

  
Uvedená cena je vždy za samotnú misu!
Vyberte si vankúš pod misku a paličku na udieranie podľa svojho uváženia v kategórii Príslušenstvo alebo na vedľajšej karte "Vhodné príslušenstvo k tejto mise" kde nájdete doplnky, ktoré sú veľkosťou vhodné práve k tejto mise.