Tibetská misa Golden Medium 908g

Tibetská misa Golden Medium 908g
  • Tibetská misa Golden Medium 908g
  • Tibetská misa Golden Medium 908g
  • Tibetská misa Golden Medium 908g
  • Tibetská misa Golden Medium 908g
  • Tibetská misa Golden Medium 908g
  • Tibetská misa Golden Medium 908g
Kód produktu
TML8110
vyprodáno
Doprava již od 101,- Kč prostřednictvím Zásilkovna
Priemer misy:17.5cm | Rezonujúce čakry: solar plexus | Frekvencie misy: 224 (Siderický Mesiac 227,43Hz, Venuša 221,23Hz), 644

908 gramová miska Golden Medium je štandardná miska strednej veľkosti v prevedení vysoký lesk. Charakteristická je pekná dlhá súhra dvoch hlavných frekvencií a pekné spracovanie, kde sú len pozorným okom vidno desiatky a stovky drobných stôp po ručnom tepaní. Miska rezonuje v tóne E5, ktorý je priradený k čakre Solar Plexus. Viac sa dočítate v sekcii Čakry a tibetské misy.


     Tibetské misy slúžia na rôznorodé účely. Najčastejšie je používaná ako pomôcka na ľahšie navodenie meditácie, nástroj na čistenie čakier ľudského tela a ich harmonizáciu. Pri štúdiu sa tibetská misa využíva ako prostriedok pre zvýšenie koncentrácie a vstup do hladiny alfa ľudského mozgu, kedy je možné sa učiť a zapamätať si nové poznatky oveľa efektívnejšie. Všeobecne Vám tibetská miska zaručene dobre poslúži ako antistresový nástroj doma, či v kancelárii, keď potrebujete na chvíľu vypnúť a odreagovať sa. Tibetskú misu využijete tiež pri problémoch so zaspávaním, pretože frekvencie a alikvótne tóny tibetskej misy urýchľujú proces zaspávania a prehlbujú spánok.          

     Tibetské spievajúce misy vyniknú v neposlednom rade aj ako nádherný doplnok v interiéri a sú prakticky nezničiteľné, preto Vám môžu slúžiť aj po celý život. Investícia do tibetskej misy je investíciou do svojho duševného zdravia a pohody. Tieto a mnohé ďalšie informácie o tibetských misách nájdete na stránke v hornej časti menu.
 

Zvukové ukážky:


(odporúčame použiť slúchadlá)

úder palicou v koži:

 

úder plstenou palicou:

 

krúženie:

  
Uvedená cena je vždy za samotnú misu!
Vyberte si vankúš pod misku a paličku na udieranie podľa svojho uváženia v kategórii Príslušenstvo alebo na vedľajšej karte "Vhodné príslušenstvo k tejto mise" kde nájdete doplnky, ktoré sú veľkosťou vhodné práve k tejto mise.