Priemer misy:18.5cm | Rezonujúce čakry: nezaradené | Frekvencie misy: 209 (Synodický Mesiac 210,42Hz), 604

Stredne veľká himalájska spievajúca misa Golden Medium 929g je vyhotovená v klasickom prevedení vysokého lesku, čo je spolu s matnou pieskovanou úpravu najbežnejší štýl v akom sa spievajúce misy vyrábajú. Hypnotických 209 Hz v planetárnom tóne Synodického Mesiaca pulzuje stredne rýchlou vibráciou. Viac sa dočítate v sekcii Kozmická oktáva a planetárne tóny. K miskám podobnej alebo väčšej váhy, odporúčame aj plstenú palicu, ktorá dokáže vybudiť z misy najhlbšie frekvencie s najvyšším meditatívnym účinkom.


     Tibetské misy slúžia na rôznorodé účely. Najčastejšie je používaná ako pomôcka na ľahšie navodenie meditácie, nástroj na čistenie čakier ľudského tela a ich harmonizáciu. Pri štúdiu sa tibetská misa využíva ako prostriedok pre zvýšenie koncentrácie a vstup do hladiny alfa ľudského mozgu, kedy je možné sa učiť a zapamätať si nové poznatky oveľa efektívnejšie. Všeobecne Vám tibetská miska zaručene dobre poslúži ako antistresový nástroj doma, či v kancelárii, keď potrebujete na chvíľu vypnúť a odreagovať sa. Tibetskú misu využijete tiež pri problémoch so zaspávaním, pretože frekvencie a alikvótne tóny tibetskej misy urýchľujú proces zaspávania a prehlbujú spánok.          

     Tibetské spievajúce misy vyniknú v neposlednom rade aj ako nádherný doplnok v interiéri a sú prakticky nezničiteľné, preto Vám môžu slúžiť aj po celý život. Investícia do tibetskej misy je investíciou do svojho duševného zdravia a pohody. Tieto a mnohé ďalšie informácie o tibetských misách nájdete na stránke v hornej časti menu.
 

Zvukové ukážky:


(odporúčame použiť slúchadlá)

úder palicou v koži:

 

úder plstenou palicou:

 

krúženie:

  
Uvedená cena je vždy za samotnú misu!

Vyberte si vankúš pod misku a paličku na udieranie podľa svojho uváženia v kategórii Príslušenstvo alebo na vedľajšej karte "Vhodné príslušenstvo k tejto mise" kde nájdete doplnky, ktoré sú veľkosťou vhodné práve k tejto mise.