Tibetská misa Golden Mini 449g

Tibetská misa Golden Mini 449g
  • Tibetská misa Golden Mini 449g
  • Tibetská misa Golden Mini 449g
  • Tibetská misa Golden Mini 449g
  • Tibetská misa Golden Mini 449g
  • Tibetská misa Golden Mini 449g
  • Tibetská misa Golden Mini 449g
Kód produktu
TML7213
vyprodáno
Doprava již od 100,- Kč prostřednictvím Zásilkovna
Priemer misy: 13 cm | Rezonujúce čakry: krčná | Frekvencie misy: 377, 1064

Golden Mini 449g je menšia tibetská miska v zlatolesklom prevedení. Zvuk tejto misky je charakteristický klasickou súhrou dvoch dominantných frekvencií, ktoré samozrejme pri hre naživo naberú ešte ďalší priestorový rozmer, ktorý nie je možné dokonale zachytiť na zvukovej nahrávke. Táto miska hrá v tóne G, ktorý priraďujeme ku krčnej čakre. Viac sa dočítate v sekcii Čakry a tibetské misy.


     Tibetské misy slúžia na rôznorodé účely. Najčastejšie je používaná ako pomôcka na ľahšie navodenie meditácie, nástroj na čistenie čakier ľudského tela a ich harmonizáciu. Pri štúdiu sa tibetská misa využíva ako prostriedok pre zvýšenie koncentrácie a vstup do hladiny alfa ľudského mozgu, kedy je možné sa učiť a zapamätať si nové poznatky oveľa efektívnejšie. Všeobecne Vám tibetská miska zaručene dobre poslúži ako antistresový nástroj doma, či v kancelárii, keď potrebujete na chvíľu vypnúť a odreagovať sa. Tibetskú misu využijete tiež pri problémoch so zaspávaním, pretože frekvencie a alikvótne tóny tibetskej misy urýchľujú proces zaspávania a prehlbujú spánok.          

     Tibetské spievajúce misy vyniknú v neposlednom rade aj ako nádherný doplnok v interiéri a sú prakticky nezničiteľné, preto Vám môžu slúžiť aj po celý život. Investícia do tibetskej misy je investíciou do svojho duševného zdravia a pohody. Tieto a mnohé ďalšie informácie o tibetských misách nájdete na stránke v hornej časti menu.
 

Zvukové ukážky:


(odporúčame použiť slúchadlá)

úder palicou v koži:

 

krúženie:

  
Uvedená cena je vždy za samotnú misu!
Vyberte si vankúš pod misku a paličku na udieranie podľa svojho uváženia v kategórii Príslušenstvo alebo na vedľajšej karte "Vhodné príslušenstvo k tejto mise" kde nájdete doplnky, ktoré sú veľkosťou vhodné práve k tejto mise.