Tibetská misa Golden Mini 569g

Tibetská misa Golden Mini 569g
  • Tibetská misa Golden Mini 569g
  • Tibetská misa Golden Mini 569g
  • Tibetská misa Golden Mini 569g
  • Tibetská misa Golden Mini 569g
  • Tibetská misa Golden Mini 569g
  • Tibetská misa Golden Mini 569g
Kód produktu
TML7210
vyprodáno
Doprava již od 100,- Kč prostřednictvím Zásilkovna
Priemer misy: 14,5 cm | Rezonujúce čakry: solar plexus | Frekvencie misy: 328, 923

Golden Mini 569g je miska menšej veľkosti v prevedení vysoký lesk, čo je spolu s matnou pieskovanou úpravu najbežnejší štýl v akom sa spievajúce misy vyrábajú. Vyznačuje sa jednoduchým a upokojujúcim zvukom a pomalým doznievaním dvoch dominantných frekvencií. Miska rezonuje v tóne E, ktorý je priradený čakre solar plexu. Viac sa dočítate v sekcii Čakry a tibetské misy.


     Tibetské misy slúžia na rôznorodé účely. Najčastejšie je používaná ako pomôcka na ľahšie navodenie meditácie, nástroj na čistenie čakier ľudského tela a ich harmonizáciu. Pri štúdiu sa tibetská misa využíva ako prostriedok pre zvýšenie koncentrácie a vstup do hladiny alfa ľudského mozgu, kedy je možné sa učiť a zapamätať si nové poznatky oveľa efektívnejšie. Všeobecne Vám tibetská miska zaručene dobre poslúži ako antistresový nástroj doma, či v kancelárii, keď potrebujete na chvíľu vypnúť a odreagovať sa. Tibetskú misu využijete tiež pri problémoch so zaspávaním, pretože frekvencie a alikvótne tóny tibetskej misy urýchľujú proces zaspávania a prehlbujú spánok.          

     Tibetské spievajúce misy vyniknú v neposlednom rade aj ako nádherný doplnok v interiéri a sú prakticky nezničiteľné, preto Vám môžu slúžiť aj po celý život. Investícia do tibetskej misy je investíciou do svojho duševného zdravia a pohody. Tieto a mnohé ďalšie informácie o tibetských misách nájdete na stránke v hornej časti menu.
 

Zvukové ukážky:


(odporúčame použiť slúchadlá)

úder palicou v koži:

 

krúženie:

  
Uvedená cena je vždy za samotnú misu!
Vyberte si vankúš pod misku a paličku na udieranie podľa svojho uváženia v kategórii Príslušenstvo alebo na vedľajšej karte "Vhodné príslušenstvo k tejto mise" kde nájdete doplnky, ktoré sú veľkosťou vhodné práve k tejto mise.