Tibetské misy – predaj | www.tibetskemisky.sk
Priemer misy: 31,5 cm | Rezonujúca čakra: tretie oko, solar plexus | Frekvencie misky: 104, 312, 608, 207 (Urán 207,36Hz), 416 Hz

Druhá najväčšia tibetská misa v našej ponuke. Vyhotovenie je v matnom pieskovanom finiši. Táto misa Vás ohromí svojimi hlbokými tónmi a veľmi dlho trvajúcim doznievaním, ktoré trvá aj viac ako minútu. Pri priložení na telo budete fyzicky cítiť silnú energiu, ktorú dokáže vyprodukovať. Vygravírovaná je na nej najznámejšia budhistická mantra: OM MANI PADME HUM v nepálskom písme Devanagari. Táto misa hrá frekvencie čakry tretie oko a solar plexus a tiež frekvenciu rezonujúcu s frekvenciou planéty Urán, o čom sa viac dočítate v sekcii Kozmická oktáva a planetárne tóny.


     Tibetské misy slúžia na rôznorodé účely. Najčastejšie je používaná ako pomôcka na ľahšie navodenie meditácie, nástroj na čistenie čakier ľudského tela a ich harmonizáciu. Pri štúdiu sa tibetská misa využíva ako prostriedok pre zvýšenie koncentrácie a vstup do hladiny alfa ľudského mozgu, kedy je možné sa učiť a zapamätať si nové poznatky oveľa efektívnejšie. Všeobecne Vám tibetská miska zaručene dobre poslúži ako antistresový nástroj doma, či v kancelárii, keď potrebujete na chvíľu vypnúť a odreagovať sa. Tibetskú misu využijete tiež pri problémoch so zaspávaním, pretože frekvencie a alikvótne tóny tibetskej misy urýchľujú proces zaspávania a prehlbujú spánok.          

     Tibetské spievajúce misy vyniknú v neposlednom rade aj ako nádherný doplnok v interiéri a sú prakticky nezničiteľné, preto Vám môžu slúžiť aj po celý život. Investícia do tibetskej misy je investíciou do svojho duševného zdravia a pohody. Tieto a mnohé ďalšie informácie o tibetských misách nájdete na stránke v hornej časti menu.
 

Zvukové ukážky:


(odporúčame použiť slúchadlá)

úder plstenou palicou:

 

krúženie:

  
Uvedená cena je vždy za samotnú misu!
Vyberte si vankúš pod misku a paličku na udieranie podľa svojho uváženia v kategórii Príslušenstvo alebo na vedľajšej karte "Vhodné príslušenstvo k tejto mise" kde nájdete doplnky, ktoré sú veľkosťou vhodné práve k tejto mise.