Tibetské misy – predaj | www.tibetskemisky.sk
Priemer misy: 23,5 cm | Rezonujúce čakry: solar plexus, korunná | Frekvencie misy: 163, 484, 913, 1440

     Táto veľká bronzová ručne tepaná tibetská spievajúca misa Monastery Grand 1291g je vyhotovená v špeciálnom farebnom prevedení, kde je použitá najmä červená a modrá farba, ktoré môžete v rovnakom odtieni nájsť aj na tibetskej alebo nepálskej zástave. Z vonkajšej strany sú v šiestich ručne gravírovaných a farbených blokoch zobrazené budhistické symboly. Z vnútornej strany sa zase nachádza okrem obvodového reliéfu symbol Buddhových očí, nazývaný aj Oči múdrosti, kde symbol pod očami v Nepále prezentuje č. 1, ktorý znázorňuje jednotu všetkých vecí a tiež jedinú cestu k osvieteniu. Symbol nad očami prezentuje Buddhovu vševedúcnosť. Rovnaký, ale už farebný symbol sa nachádza aj z opačnej strany misy na dne. Misa Monastery Grand 1291g hrá frekvenciou 3. čakry - Solar Plexus a 7. korunnej čakry. Viac sa dočítate v sekcii Čakry a tibetské misy. Táto nádherná misa sa stane ozdobou každej domácnosti a samozrejme nezaostáva ani po zvukovej stránke, kde dokáže vydávať tóny aj viac ako minútu po údere. Na plné vybudenie hlbokých tónov tejto misy, ako aj každej inej veľkej misy, odporúčame okrem klasickej drevenej paličky dokúpiť aj plstenú palicu.


     Tibetské misy slúžia na rôznorodé účely. Najčastejšie je používaná ako pomôcka na ľahšie navodenie meditácie, nástroj na čistenie čakier ľudského tela a ich harmonizáciu. Pri štúdiu sa tibetská misa využíva ako prostriedok pre zvýšenie koncentrácie a vstup do hladiny alfa ľudského mozgu, kedy je možné sa učiť a zapamätať si nové poznatky oveľa efektívnejšie. Všeobecne Vám tibetská miska zaručene dobre poslúži ako antistresový nástroj doma, či v kancelárii, keď potrebujete na chvíľu vypnúť a odreagovať sa. Tibetskú misu využijete tiež pri problémoch so zaspávaním, pretože frekvencie a alikvótne tóny tibetskej misy urýchľujú proces zaspávania a prehlbujú spánok.          

     Tibetské spievajúce misy vyniknú v neposlednom rade aj ako nádherný doplnok v interiéri a sú prakticky nezničiteľné, preto Vám môžu slúžiť aj po celý život. Investícia do tibetskej misy je investíciou do svojho duševného zdravia a pohody. Tieto a mnohé ďalšie informácie o tibetských misách nájdete na stránke v hornej časti menu.
 

Zvukové ukážky:


(odporúčame použiť slúchadlá)

úder paličkou v koži:
 

úder plstenou palicou:

 

krúženie:

  
Uvedená cena je vždy za samotnú misu!
Vyberte si vankúš pod misku a paličku na udieranie podľa svojho uváženia v kategórii Príslušenstvo alebo na vedľajšej karte "Vhodné príslušenstvo k tejto mise" kde nájdete doplnky, ktoré sú veľkosťou vhodné práve k tejto mise.