Tibetská misa Monastery Medium 653g

Tibetská misa Monastery Medium 653g
  • Tibetská misa Monastery Medium 653g
  • Tibetská misa Monastery Medium 653g
  • Tibetská misa Monastery Medium 653g
  • Tibetská misa Monastery Medium 653g
  • Tibetská misa Monastery Medium 653g
  • Tibetská misa Monastery Medium 653g
Kód produktu
TMMC7108
vyprodáno
Priemer misy: 16,5 cm | Rezonujúce čakry: krčná | Frekvencie misy: 275, 778, 1453

     Ručne tepaná tibetská spievajúca misa Monastery Medium 653g je vyhotovená v umeleckom farebnom prevedení, kde je použitá najmä červená a modrá farba, ktoré môžte v rovnakom odtieni nájsť aj na tibetskej alebo nepálskej zástave. Z vonkajšej strany sú v šiestich ručne vygravírovaných a farbených blokoch zobrazené budhistické symboly. Z vnútornej strany sa zase nachádza okrem obvodového reliéfu aj symbol Buddhových očí, nazývaný aj Oči múdrosti, kde symbol pod očami v Nepále prezentuje č. 1, ktorý znázorňuje jednotu všetkých vecí a tiež jedinú cestu k osvieteniu. Symbol nad očami prezentuje Buddhovu vševedúcnosť. Rovnaký, ale už farebný symbol, sa nachádza aj z opačnej strany misy na dne. Misa Monastery Medium 653g hrá frekvenciou 5. čakry - krčnej. Viac sa dočítate v sekcii Čakry a tibetské misy. Svojou výzdobou sa táto tibetská miska sa stane neprehliadnuteľnou v každej domácnosti, pričom samozrejme nezaostáva ani zvuková stránka, kde miska dokáže vydávať tóny po jednom údere aj niekoľko desiatok sekúnd. Charakteristické pre túto misu je dlhšie doznievanie a rýchlejšie vibrovanie 778Hz frekvencie.


     Tibetské misy slúžia na rôznorodé účely. Najčastejšie je používaná ako pomôcka na ľahšie navodenie meditácie, nástroj na čistenie čakier ľudského tela a ich harmonizáciu. Pri štúdiu sa tibetská misa využíva ako prostriedok pre zvýšenie koncentrácie a vstup do hladiny alfa ľudského mozgu, kedy je možné sa učiť a zapamätať si nové poznatky oveľa efektívnejšie. Všeobecne Vám tibetská miska zaručene dobre poslúži ako antistresový nástroj doma, či v kancelárii, keď potrebujete na chvíľu vypnúť a odreagovať sa. Tibetskú misu využijete tiež pri problémoch so zaspávaním, pretože frekvencie a alikvótne tóny tibetskej misy urýchľujú proces zaspávania a prehlbujú spánok.          

     Tibetské spievajúce misy vyniknú v neposlednom rade aj ako nádherný doplnok v interiéri a sú prakticky nezničiteľné, preto Vám môžu slúžiť aj po celý život. Investícia do tibetskej misy je investíciou do svojho duševného zdravia a pohody. Tieto a mnohé ďalšie informácie o tibetských misách nájdete na stránke v hornej časti menu.
 

Zvukové ukážky:


(odporúčame použiť slúchadlá)

úder paličkou v koži:
 

krúženie:

  
Uvedená cena je vždy za samotnú misu!
Vyberte si vankúš pod misku a paličku na udieranie podľa svojho uváženia v kategórii Príslušenstvo alebo na vedľajšej karte "Vhodné príslušenstvo k tejto mise" kde nájdete doplnky, ktoré sú veľkosťou vhodné práve k tejto mise.