Tibetské misy – predaj | www.tibetskemisky.sk
Priemer misy: 18 cm | Rezonujúce čakry: koreňová | Frekvencie misy: 253 (Apsidis rotácia 246,04Hz), 750, 1427

     Stredne veľká ručne tepaná tibetská spievajúca misa Monastery Medium 720g je vyhotovená v umeleckom farebnom prevedení, kde je použitá najmä červená a modrá farba, ktoré môžte v rovnakom odtieni nájsť aj na tibetskej alebo nepálskej zástave. Z vonkajšej strany sú v šiestich ručne vygravírovaných a farbených blokoch zobrazené budhistické symboly. Z vnútornej strany sa zase nachádza okrem obvodového reliéfu aj symbol Buddhových očí, nazývaný Oči múdrosti, kde symbol pod očami v Nepále prezentuje č. 1, ktorý znázorňuje jednotu všetkých vecí a tiež jedinú cestu k osvieteniu. Symbol nad očami prezentuje Buddhovu vševedúcnosť. Rovnaký, ale už farebný symbol, sa nachádza aj z opačnej strany misy na dne. Misa Monastery Medium 720g hrá frekvenciou 1. čakry - koreňovej a tiež planetárnym tónom Apsidis rotácie. Viac sa dočítate v sekcii Čakry a tibetské misy a v časti Kozmická oktáva a planetárne tóny. Táto nádherná misa sa stane ozdobou každej domácnosti, pričom samozrejme nezaostáva ani zvuková stránka, kde miska dokáže vydávať tóny po jednom údere aj niekoľko desiatok sekúnd.


     Tibetské misy slúžia na rôznorodé účely. Najčastejšie je používaná ako pomôcka na ľahšie navodenie meditácie, nástroj na čistenie čakier ľudského tela a ich harmonizáciu. Pri štúdiu sa tibetská misa využíva ako prostriedok pre zvýšenie koncentrácie a vstup do hladiny alfa ľudského mozgu, kedy je možné sa učiť a zapamätať si nové poznatky oveľa efektívnejšie. Všeobecne Vám tibetská miska zaručene dobre poslúži ako antistresový nástroj doma, či v kancelárii, keď potrebujete na chvíľu vypnúť a odreagovať sa. Tibetskú misu využijete tiež pri problémoch so zaspávaním, pretože frekvencie a alikvótne tóny tibetskej misy urýchľujú proces zaspávania a prehlbujú spánok.          

     Tibetské spievajúce misy vyniknú v neposlednom rade aj ako nádherný doplnok v interiéri a sú prakticky nezničiteľné, preto Vám môžu slúžiť aj po celý život. Investícia do tibetskej misy je investíciou do svojho duševného zdravia a pohody. Tieto a mnohé ďalšie informácie o tibetských misách nájdete na stránke v hornej časti menu.
 

Zvukové ukážky:


(odporúčame použiť slúchadlá)

úder paličkou v koži:
 

krúženie:

  
Uvedená cena je vždy za samotnú misu!
Vyberte si vankúš pod misku a paličku na udieranie podľa svojho uváženia v kategórii Príslušenstvo alebo na vedľajšej karte "Vhodné príslušenstvo k tejto mise" kde nájdete doplnky, ktoré sú veľkosťou vhodné práve k tejto mise.