Tibetská misa Monastery Mini 432g

Tibetská misa Monastery Mini 432g
  • Tibetská misa Monastery Mini 432g
  • Tibetská misa Monastery Mini 432g
  • Tibetská misa Monastery Mini 432g
  • Tibetská misa Monastery Mini 432g
  • Tibetská misa Monastery Mini 432g
  • Tibetská misa Monastery Mini 432g
  • Tibetská misa Monastery Mini 432g
Kód produktu
TMMC7115
vyprodáno
Doprava již od 100,- Kč prostřednictvím Zásilkovna
Priemer misy: 13,5 cm | Rezonujúce čakry: univerzálne | Frekvencie misy: 369, 1053

     Menšia ručne tepaná tibetská spievajúca misa Monastery Mini 432g je tak ako ostatné tibetské misky z tohto radu vyhotovená v tradičnom umeleckom farebnom prevedení, kde je použitá najmä červená a modrá farba, ktoré môžte v rovnakom odtieni nájsť aj na tibetskej alebo nepálskej zástave. Z vonkajšej strany sú v šiestich ručne vygravírovaných a farbených blokoch zobrazené budhistické symboly. Z vnútornej strany sa zase nachádza okrem obvodového reliéfu aj symbol Buddhových očí, nazývaný Oči múdrosti, kde symbol pod očami v Nepále prezentuje č. 1, ktorý znázorňuje jednotu všetkých vecí a tiež jedinú cestu k osvieteniu. Symbol nad očami prezentuje Buddhovu vševedúcnosť. Rovnaký, ale už farebný symbol, sa nachádza aj z opačnej strany misy na dne. Misku Monastery Mini 432g radíme medzi univerzálne misy, keďže sa nepribližuje žiadnemu z presných tónov. Viac sa dočítate v sekcii Čakry a tibetské misy.


     Tibetské misy slúžia na rôznorodé účely. Najčastejšie je používaná ako pomôcka na ľahšie navodenie meditácie, nástroj na čistenie čakier ľudského tela a ich harmonizáciu. Pri štúdiu sa tibetská misa využíva ako prostriedok pre zvýšenie koncentrácie a vstup do hladiny alfa ľudského mozgu, kedy je možné sa učiť a zapamätať si nové poznatky oveľa efektívnejšie. Všeobecne Vám tibetská miska zaručene dobre poslúži ako antistresový nástroj doma, či v kancelárii, keď potrebujete na chvíľu vypnúť a odreagovať sa. Tibetskú misu využijete tiež pri problémoch so zaspávaním, pretože frekvencie a alikvótne tóny tibetskej misy urýchľujú proces zaspávania a prehlbujú spánok.          

     Tibetské spievajúce misy vyniknú v neposlednom rade aj ako nádherný doplnok v interiéri a sú prakticky nezničiteľné, preto Vám môžu slúžiť aj po celý život. Investícia do tibetskej misy je investíciou do svojho duševného zdravia a pohody. Tieto a mnohé ďalšie informácie o tibetských misách nájdete na stránke v hornej časti menu.
 

Zvukové ukážky:


(odporúčame použiť slúchadlá)

úder paličkou v koži:
 

krúženie:

  
Uvedená cena je vždy za samotnú misu!
Vyberte si vankúš pod misku a paličku na udieranie podľa svojho uváženia v kategórii Príslušenstvo alebo na vedľajšej karte "Vhodné príslušenstvo k tejto mise" kde nájdete doplnky, ktoré sú veľkosťou vhodné práve k tejto mise.