Tibetská misa Old Antique Medium 857g

Tibetská misa Old Antique Medium 857g
  • Tibetská misa Old Antique Medium 857g
  • Tibetská misa Old Antique Medium 857g
  • Tibetská misa Old Antique Medium 857g
  • Tibetská misa Old Antique Medium 857g
  • Tibetská misa Old Antique Medium 857g
  • Tibetská misa Old Antique Medium 857g
  • Tibetská misa Old Antique Medium 857g
  • Tibetská misa Old Antique Medium 857g
Kód produktu
TMAQ7103
vyprodáno
Doprava ZDARMA prostřednictvím Zásilkovna nad 100€ - doprava zdarma
Priemer misy: 18,5 cm | Rezonujúce čakry: krčná | Frekvencie misy: 194 (Synodický deň 194,18Hz, Siderický deň 194,71Hz), 554, 1050

     Starožitná tepaná spievajúca misa Old Antique Medium 857g pochádza z odľahlých častí Nepálu. Vek tejto misy sa dá len odhadnúť, ale podľa vzhľadu sa dá predpokladať, že to môže byť okolo 70 až 80 rokov. Steny takmer všetkých takýchto starožitných mís bývajú spravidla tenšie ako pri novších misách. Štýl tejto misky, ako väčšina z ponúkaných starožitných mís, je Thadobati, čiže ploché dno a skôr rovné otvorené steny, ktoré sú v pomere k priemeru misy vyššie ako bežné misy. Tvar misky a spracovanie je odlišné od klasických novovyrobených mís a podľa zvuku možno aj trochu iné zloženie ako pri nových misách. Po obvode misky je z vonkajšej strany jeden rad jemných ornamentov a vo vnútri sú stále viditeľné sústredné kruhy. Tento krásny kúsok himalájskej histórie uchovaný vo forme spievajúcej misky sa môže stať ozdobou Vašej domácnosti a prostriedkom pre Váš duchovný rozvoj. Po zvukovej stránke táto miska takisto nezaostáva a produkuje stále zaujímavý zvuk. Priradenou čakrou je 5. čakra - krčná. Viac informácií nájdete v časti Čakry a tibetské misy a v časti Kozmická oktáva a planetárne tóny. Planetárny tón tejto misky je Synodický a Siderický deň.


     Tibetské misy slúžia na rôznorodé účely. Najčastejšie je používaná ako pomôcka na ľahšie navodenie meditácie, nástroj na čistenie čakier ľudského tela a ich harmonizáciu. Pri štúdiu sa tibetská misa využíva ako prostriedok pre zvýšenie koncentrácie a vstup do hladiny alfa ľudského mozgu, kedy je možné sa učiť a zapamätať si nové poznatky oveľa efektívnejšie. Všeobecne Vám tibetská miska zaručene dobre poslúži ako antistresový nástroj doma, či v kancelárii, keď potrebujete na chvíľu vypnúť a odreagovať sa. Tibetskú misu využijete tiež pri problémoch so zaspávaním, pretože frekvencie a alikvótne tóny tibetskej misy urýchľujú proces zaspávania a prehlbujú spánok.          

     Tibetské spievajúce misy vyniknú v neposlednom rade aj ako nádherný doplnok v interiéri a sú prakticky nezničiteľné, preto Vám môžu slúžiť aj po celý život. Investícia do tibetskej misy je investíciou do svojho duševného zdravia a pohody. Tieto a mnohé ďalšie informácie o tibetských misách nájdete na stránke v hornej časti menu.
 

Zvukové ukážky:


(odporúčame použiť slúchadlá)

úder paličkou v koži:
 

krúženie:

  
Uvedená cena je vždy za samotnú misu!
Vyberte si vankúš pod misku a paličku na udieranie podľa svojho uváženia v kategórii Príslušenstvo alebo na vedľajšej karte "Vhodné príslušenstvo k tejto mise" kde nájdete doplnky, ktoré sú veľkosťou vhodné práve k tejto mise.