Tibetská misa Old Antique Mini 442g

Tibetská misa Old Antique Mini 442g
  • Tibetská misa Old Antique Mini 442g
  • Tibetská misa Old Antique Mini 442g
  • Tibetská misa Old Antique Mini 442g
  • Tibetská misa Old Antique Mini 442g
  • Tibetská misa Old Antique Mini 442g
  • Tibetská misa Old Antique Mini 442g
  • Tibetská misa Old Antique Mini 442g
Kód produktu
TMAQ7108
vyprodáno
Doprava již od 100,- Kč prostřednictvím Zásilkovna
Priemer misy: 16 cm | Rezonujúce čakry: koreňová | Frekvencie misy: 184 (Jupiter 183,58Hz, Kulminácia Mesiaca 187,61Hz), 515, 948

    Starožitná tepaná spievajúca miska Old Antique Mini 442g pochádza z jednej z odľahlých častí Nepálu ako napríklad Jhapa a Solukhumbu na východe Nepálu alebo z oblasti Karnali na východe krajiny. Vek tejto misky sa odhaduje na približne 70 až 80 rokov. Je to jedna z dvoch misiek v našej ponuke v štýle Remuna - to znamená ploché dno a dovnútra misy vystupujúce steny. Miska s trochu netradičným tvarom, je vyzdobená tromi rovnými líniami po obvode misky a piatimi sústrednými kruhmi vo vnútri misky na jej plochom dne. Steny takmer všetkých takýchto starožitných mís bývajú spravidla tenšie ako pri novších misách. Tvar misky a spracovanie je odlišné od klasických novovyrobených mís a podľa zvuku možno aj trochu iné zloženie ako pri nových misách. Po zvukovej stránke je táto tibetská miska rovnako ako ostatné staršie misy zaujímavá tým, že aj pomerne malou váhou zahrá hlbokých 184Hz. Nové tibetské misy podobnej veľkosti hrávajú väčšinou najnižšiu frekvenciu o 150 až 200 Hz vyššie. Priradená je 1. čakra - koreňová a planetárne tóny Jupiteru a Kulminácie Mesiaca. Viac informácií nájdete v časti Čakry a tibetské misy a v časti Kozmická oktáva a planetárne tóny. Krásny kúsok himalájskej histórie uchovaný vo forme spievajúcej misky sa stane ozdobou Vašej domácnosti a prostriedkom pre Váš duchovný rozvoj.


     Tibetské misy slúžia na rôznorodé účely. Najčastejšie je používaná ako pomôcka na ľahšie navodenie meditácie, nástroj na čistenie čakier ľudského tela a ich harmonizáciu. Pri štúdiu sa tibetská misa využíva ako prostriedok pre zvýšenie koncentrácie a vstup do hladiny alfa ľudského mozgu, kedy je možné sa učiť a zapamätať si nové poznatky oveľa efektívnejšie. Všeobecne Vám tibetská miska zaručene dobre poslúži ako antistresový nástroj doma, či v kancelárii, keď potrebujete na chvíľu vypnúť a odreagovať sa. Tibetskú misu využijete tiež pri problémoch so zaspávaním, pretože frekvencie a alikvótne tóny tibetskej misy urýchľujú proces zaspávania a prehlbujú spánok.          

     Tibetské spievajúce misy vyniknú v neposlednom rade aj ako nádherný doplnok v interiéri a sú prakticky nezničiteľné, preto Vám môžu slúžiť aj po celý život. Investícia do tibetskej misy je investíciou do svojho duševného zdravia a pohody. Tieto a mnohé ďalšie informácie o tibetských misách nájdete na stránke v hornej časti menu.
 

Zvukové ukážky:


(odporúčame použiť slúchadlá)

úder paličkou v koži:
 

krúženie:

  
Uvedená cena je vždy za samotnú misu!
Vyberte si vankúš pod misku a paličku na udieranie podľa svojho uváženia v kategórii Príslušenstvo alebo na vedľajšej karte "Vhodné príslušenstvo k tejto mise" kde nájdete doplnky, ktoré sú veľkosťou vhodné práve k tejto mise.