Tibetská misa Patina Mini 421g

Tibetská misa Patina Mini 421g
  • Tibetská misa Patina Mini 421g
  • Tibetská misa Patina Mini 421g
  • Tibetská misa Patina Mini 421g
  • Tibetská misa Patina Mini 421g
  • Tibetská misa Patina Mini 421g
  • Tibetská misa Patina Mini 421g
  • Tibetská misa Patina Mini 421g
Kód produktu
TMBP7217
vyprodáno
Doprava již od 100,- Kč prostřednictvím Zásilkovna
Priemer misy: 13 cm | Rezonujúce čakry: krčná | Frekvencie misy: 377, 1044

Menšia tibetská miska Patina Mini 421g hrá jednou zo svojich frekvencií v tóne G, ktorý priraďujeme ku krčnej čakre. Viac sa dočítate v sekcii Čakry a tibetské misy. Vzácnosťou tejto spievajúcej misky je veľmi čistý a zvonivý zvuk, ktorý je známkou kvalitnej výroby. Posúďte sami podľa zvukovej ukážky nižšie. Samozrejme tak ako všetky ostatné tibetské misy v našej ponuke je aj táto vyrobená tepaním, ktoré je pri patinovaných misách ešte výraznejšie, pretože sa špeciálny prípravok na patinovanie dostane najmä do nerovností a miernych priehlbín na povrchu každej patinovanej misy.


     Tibetské misy slúžia na rôznorodé účely. Najčastejšie je používaná ako pomôcka na ľahšie navodenie meditácie, nástroj na čistenie čakier ľudského tela a ich harmonizáciu. Pri štúdiu sa tibetská misa využíva ako prostriedok pre zvýšenie koncentrácie a vstup do hladiny alfa ľudského mozgu, kedy je možné sa učiť a zapamätať si nové poznatky oveľa efektívnejšie. Všeobecne Vám tibetská miska zaručene dobre poslúži ako antistresový nástroj doma, či v kancelárii, keď potrebujete na chvíľu vypnúť a odreagovať sa. Tibetskú misu využijete tiež pri problémoch so zaspávaním, pretože frekvencie a alikvótne tóny tibetskej misy urýchľujú proces zaspávania a prehlbujú spánok.          

     Tibetské spievajúce misy vyniknú v neposlednom rade aj ako nádherný doplnok v interiéri a sú prakticky nezničiteľné, preto Vám môžu slúžiť aj po celý život. Investícia do tibetskej misy je investíciou do svojho duševného zdravia a pohody. Tieto a mnohé ďalšie informácie o tibetských misách nájdete na stránke v hornej časti menu.
 

Zvukové ukážky:


(odporúčame použiť slúchadlá)

úder palicou v koži:

 

krúženie:

  
Uvedená cena je vždy za samotnú misu!
Vyberte si vankúš pod misku a paličku na udieranie podľa svojho uváženia v kategórii Príslušenstvo alebo na vedľajšej karte "Vhodné príslušenstvo k tejto mise" kde nájdete doplnky, ktoré sú veľkosťou vhodné práve k tejto mise.