Tibetská misa Semigloss Grand 1008g

Tibetská misa Semigloss Grand 1008g
  • Tibetská misa Semigloss Grand 1008g
  • Tibetská misa Semigloss Grand 1008g
  • Tibetská misa Semigloss Grand 1008g
  • Tibetská misa Semigloss Grand 1008g
  • Tibetská misa Semigloss Grand 1008g
  • Tibetská misa Semigloss Grand 1008g
Kód produktu
TMPL8106
vyprodáno
Doprava již od 101,- Kč prostřednictvím Zásilkovna
Priemer misy:20cm | Rezonujúce čakry: nezaradené | Frekvencie misy: 179, 524, 1020

Spievajúca misa Semigloss Grand 1008g zo série zlatých pololesklých mís. Misa hrá svoje hlavné frekvencie v poltónoch a nekorešponduje tak presne s nijakým tónom, čo však neuberá na jej kvalite. Pekne počuteľné sú aj po dlhšom čase od úderu 3 základné frekvencie. Na plné vybudenie hlbokých tónov tejto misy, ako aj každej inej väčšej misy, odporúčame okrem klasickej drevenej paličky používať aj plstenú palicu.


     Tibetské misy slúžia na rôznorodé účely. Najčastejšie je používaná ako pomôcka na ľahšie navodenie meditácie, nástroj na čistenie čakier ľudského tela a ich harmonizáciu. Pri štúdiu sa tibetská misa využíva ako prostriedok pre zvýšenie koncentrácie a vstup do hladiny alfa ľudského mozgu, kedy je možné sa učiť a zapamätať si nové poznatky oveľa efektívnejšie. Všeobecne Vám tibetská miska zaručene dobre poslúži ako antistresový nástroj doma, či v kancelárii, keď potrebujete na chvíľu vypnúť a odreagovať sa. Tibetskú misu využijete tiež pri problémoch so zaspávaním, pretože frekvencie a alikvótne tóny tibetskej misy urýchľujú proces zaspávania a prehlbujú spánok.          

     Tibetské spievajúce misy vyniknú v neposlednom rade aj ako nádherný doplnok v interiéri a sú prakticky nezničiteľné, preto Vám môžu slúžiť aj po celý život. Investícia do tibetskej misy je investíciou do svojho duševného zdravia a pohody. Tieto a mnohé ďalšie informácie o tibetských misách nájdete na stránke v hornej časti menu.
 

Zvukové ukážky:


(odporúčame použiť slúchadlá)

úder palicou v koži:

 

úder plstenou palicou:

 

krúženie:

  
Uvedená cena je vždy za samotnú misu!
Vyberte si vankúš pod misku a paličku na udieranie podľa svojho uváženia v kategórii Príslušenstvo alebo na vedľajšej karte "Vhodné príslušenstvo k tejto mise" kde nájdete doplnky, ktoré sú veľkosťou vhodné práve k tejto mise.