Priemer misy: 25 cm | Rezonujúce čakry: koreňová C3, krčná G5 | Frekvencie misy: 132, 396, 771

Prosím čítajte pozorne popis:
Masívna misa Tibetská misa Semigloss Grand 1739g s bohatou škálou alikvotných frekvencií. Vonkajšia úprava je v pololeskom finiši. Rezonuje s frekvenciami tónov C a G, ktoré podľa 432 Hz ladenia priraďujeme ku koreňovej a krčnej čakre. Táto misa má drobnú chybičku krásy - pri veľmi silných úderoch je počuť zo začiatku jemné bzučanie vo vnútri misky, pravdepodobne "vďaka" nepozornosti pri výrobe. Pri stredne silných úderoch a pri krúžení však misa hrá vynikajúco a čisto. Posúďte sami podľa nahrávky. 

Kvôli tejto chybičke Vám preto ponúkame túto misu v nezvyčajne zvýhodnenej cene


Tibetské misy slúžia na rôznorodé účely. Najčastejšie je používaná ako pomôcka na ľahšie navodenie meditácie, nástroj na čistenie čakier ľudského tela a ich harmonizáciu. Pri štúdiu sa tibetská misa využíva ako prostriedok pre zvýšenie koncentrácie a vstup do hladiny alfa ľudského mozgu, kedy je možné sa učiť a zapamätať si nové poznatky oveľa efektívnejšie. Všeobecne Vám tibetská miska zaručene dobre poslúži ako antistresový nástroj doma, či v kancelárii, keď potrebujete na chvíľu vypnúť a odreagovať sa. Tibetskú misu využijete tiež pri problémoch so zaspávaním, pretože frekvencie a alikvótne tóny tibetskej misy urýchľujú proces zaspávania a prehlbujú spánok.          

Tibetské spievajúce misy vyniknú v neposlednom rade aj ako nádherný doplnok v interiéri a sú prakticky nezničiteľné, preto Vám môžu slúžiť aj po celý život. Investícia do tibetskej misy je investíciou do svojho duševného zdravia a pohody. Tieto a mnohé ďalšie informácie o tibetských misách nájdete na stránke v hornej časti menu.
 

Zvukové ukážky:


(odporúčame použiť slúchadlá)

úder palicou v koži:

 

úder plstenou palicou:

 

krúženie:

  
Uvedená cena je vždy za samotnú misu!

Vyberte si vankúš pod misku a paličku na udieranie podľa svojho uváženia v kategórii Príslušenstvo alebo na vedľajšej karte "Vhodné príslušenstvo k tejto mise" kde nájdete doplnky, ktoré sú veľkosťou vhodné práve k tejto mise.