Tibetské misy – predaj | www.tibetskemisky.sk
Priemer misy:26cm | Rezonujúce čakry: koreňová, krčná | Frekvencie misy: 128 (Slnko 126,22Hz), 389, 755, 1182

Najväčšia tibetská misa z kategórie zlatý pololesk. Táto veľká ručne tepaná misa v pololesklom prevedení hrá planetárnou frekvenciou Slnka a rezonuje s koreňovou a krčnou čakrou. Viac sa dočítate v sekcii Kozmická oktáva a planetárne tóny a v sekcii Čakry a tibetské misy. Zvuk misy je skôr energický, niektoré frekvencie vibrujú pomerne rýchlo, čo však samozrejme záleží aj od štýlu úderu. Uvedené sú len 4 najsilnejšie frekvencie, ale misa hrá pri údere paličkou zo začiatku približne 10 frekvencií. Na to, aby misa zahrala čo najhlbšie tóny, budete potrebovať aj plstenú palicu. Vhodná je kombinácia plstenej aj koženej palice. Pri mise takejto veľkosti odporúčame masívnejšie paličky. 


     Tibetské misy slúžia na rôznorodé účely. Najčastejšie je používaná ako pomôcka na ľahšie navodenie meditácie, nástroj na čistenie čakier ľudského tela a ich harmonizáciu. Pri štúdiu sa tibetská misa využíva ako prostriedok pre zvýšenie koncentrácie a vstup do hladiny alfa ľudského mozgu, kedy je možné sa učiť a zapamätať si nové poznatky oveľa efektívnejšie. Všeobecne Vám tibetská miska zaručene dobre poslúži ako antistresový nástroj doma, či v kancelárii, keď potrebujete na chvíľu vypnúť a odreagovať sa. Tibetskú misu využijete tiež pri problémoch so zaspávaním, pretože frekvencie a alikvótne tóny tibetskej misy urýchľujú proces zaspávania a prehlbujú spánok.          

     Tibetské spievajúce misy vyniknú v neposlednom rade aj ako nádherný doplnok v interiéri a sú prakticky nezničiteľné, preto Vám môžu slúžiť aj po celý život. Investícia do tibetskej misy je investíciou do svojho duševného zdravia a pohody. Tieto a mnohé ďalšie informácie o tibetských misách nájdete na stránke v hornej časti menu.
 

Zvukové ukážky:


(odporúčame použiť slúchadlá)

úder palicou v koži:

 

úder plstenou palicou:

 

krúženie:

  
Uvedená cena je vždy za samotnú misu!
Vyberte si vankúš pod misku a paličku na udieranie podľa svojho uváženia v kategórii Príslušenstvo alebo na vedľajšej karte "Vhodné príslušenstvo k tejto mise" kde nájdete doplnky, ktoré sú veľkosťou vhodné práve k tejto mise.