Priemer misy:16cm | Rezonujúce čakry: korunná | Frekvencie misy: 241 (Saros interval 241,56Hz), 714

Engraved Medium 636g s čistým vyváženým zvukom a dvoma hlavnými frekvenciami rezonuje so svojou nižšou frekvenciou takmer presne v tóne B3, ktorý priraďujeme ku korunnej čakre. Na úpravu tejto misky ako aj ostatných spievajúcich misiek z rady Engraved je použitá zlatohnedá patina, ktorá miske dopĺňa zaujímavý dizajn. Na vnútornom dne nájdete vygravírovaný jeden z 8 šťastných symbolov: Nekonečný uzol. Po obvode nájdete 7 znakov zo známej mantry Om Mani Padme Hum a na dne z vonkajšej strany symbol Očí múdrosti. Na vnútornej strane sa nachádza niekoľko radov ornamentov.


     Tibetské misy slúžia na rôznorodé účely. Najčastejšie je používaná ako pomôcka na ľahšie navodenie meditácie, nástroj na čistenie čakier ľudského tela a ich harmonizáciu. Pri štúdiu sa tibetská misa využíva ako prostriedok pre zvýšenie koncentrácie a vstup do hladiny alfa ľudského mozgu, kedy je možné sa učiť a zapamätať si nové poznatky oveľa efektívnejšie. Všeobecne Vám tibetská miska zaručene dobre poslúži ako antistresový nástroj doma, či v kancelárii, keď potrebujete na chvíľu vypnúť a odreagovať sa. Tibetskú misu využijete tiež pri problémoch so zaspávaním, pretože frekvencie a alikvótne tóny tibetskej misy urýchľujú proces zaspávania a prehlbujú spánok.          

     Tibetské spievajúce misy vyniknú v neposlednom rade aj ako nádherný doplnok v interiéri a sú prakticky nezničiteľné, preto Vám môžu slúžiť aj po celý život. Investícia do tibetskej misy je investíciou do svojho duševného zdravia a pohody. Tieto a mnohé ďalšie informácie o tibetských misách nájdete na stránke v hornej časti menu.
 

Zvukové ukážky:


(odporúčame použiť slúchadlá)

úder palicou v koži:

 

krúženie:

  
Uvedená cena je vždy za samotnú misu!
Vyberte si vankúš pod misku a paličku na udieranie podľa svojho uváženia v kategórii Príslušenstvo alebo na vedľajšej karte "Vhodné príslušenstvo k tejto mise" kde nájdete doplnky, ktoré sú veľkosťou vhodné práve k tejto mise.