Priemer misy: 12,5 cm | Rezonujúce čakry: korunná, srdcová | Frekvencie misy: 478, 1355

    Malá tibetská spievajúca misa Monastery Mini 443g je vyhotovená v umeleckom farebnom prevedení, kde je použitá najmä červená a modrá farba, ktoré môžte v rovnakom odtieni nájsť aj na tibetskej alebo nepálskej zástave. Z vonkajšej strany sú v šiestich ručne vygravírovaných a farbených blokoch zobrazené budhistické symboly. Z vnútornej strany sa zase nachádza okrem obvodového reliéfu aj symbol Buddhových očí, nazývaný Oči múdrosti, kde symbol pod očami v Nepále prezentuje č. 1, ktorý znázorňuje jednotu všetkých vecí a tiež jedinú cestu k osvieteniu. Symbol nad očami prezentuje Buddhovu vševedúcnosť. Rovnaký, ale už farebný symbol, sa nachádza aj z opačnej strany misy na dne. Misa Monastery Mini 443g hrá frekvenciou 7. čakry - korunná a 4. čakry - srdcovej. Viac sa dočítate v sekcii Čakry a tibetské misy. Pre túto misku je tiež charakteristický vyvážený zvuk, pomerne rýchle vibrácie a dobré dopĺňanie sa dvoch dominantných frekvencií 478Hz a 1355Hz.


     Tibetské misy slúžia na rôznorodé účely. Najčastejšie je používaná ako pomôcka na ľahšie navodenie meditácie, nástroj na čistenie čakier ľudského tela a ich harmonizáciu. Pri štúdiu sa tibetská misa využíva ako prostriedok pre zvýšenie koncentrácie a vstup do hladiny alfa ľudského mozgu, kedy je možné sa učiť a zapamätať si nové poznatky oveľa efektívnejšie. Všeobecne Vám tibetská miska zaručene dobre poslúži ako antistresový nástroj doma, či v kancelárii, keď potrebujete na chvíľu vypnúť a odreagovať sa. Tibetskú misu využijete tiež pri problémoch so zaspávaním, pretože frekvencie a alikvótne tóny tibetskej misy urýchľujú proces zaspávania a prehlbujú spánok.          

     Tibetské spievajúce misy vyniknú v neposlednom rade aj ako nádherný doplnok v interiéri a sú prakticky nezničiteľné, preto Vám môžu slúžiť aj po celý život. Investícia do tibetskej misy je investíciou do svojho duševného zdravia a pohody. Tieto a mnohé ďalšie informácie o tibetských misách nájdete na stránke v hornej časti menu.
 

Zvukové ukážky:


(odporúčame použiť slúchadlá)

úder paličkou v koži:
  
Uvedená cena je vždy za samotnú misu!
Vyberte si vankúš pod misku a paličku na udieranie podľa svojho uváženia v kategórii Príslušenstvo alebo na vedľajšej karte "Vhodné príslušenstvo k tejto mise" kde nájdete doplnky, ktoré sú veľkosťou vhodné práve k tejto mise.