Tibetské misy – predaj | www.tibetskemisky.sk
AKCIA-25%

Tibetská miska Golden Mini 500g

Tibetská miska Golden Mini 500g
  • Tibetská miska Golden Mini 500g
  • Tibetská miska Golden Mini 500g
  • Tibetská miska Golden Mini 500g
Kód produktu
TML2113
Bežná cena: 64.00 € / ks, Ušetríte: 16.00 € / ks (25%)
48.00 €Cena
nedostupné
na daný produkt nie je možné uplatniť: zľava, zľavový kupón, vernostné body
Priemer misy: 13,5cm | Rezonujúce čakry: nezaradené G4/A4 | Frekvencie misy v Hz: 397, 795


Maličká tibetská miska Golden Mini 500g je ponúkaná v zľave kvôli drobnej zvukovej nedokonalosti. Miska sa dá ťažšie rozohrať krúžením koženou stranou pálky, preto odporúčame použiť radšej tvrdšiu drevenú stranu pálky, s ktorou to ide bez problémov.

Tibetské misy slúžia na rôznorodé účely. Najčastejšie sú používané ako pomôcka na ľahšie navodenie meditácie, nástroj na čistenie čakier ľudského tela a ich harmonizáciu. Pri štúdiu sa tibetská misa využíva ako prostriedok pre zvýšenie koncentrácie a vstup do hladiny alfa ľudského mozgu, kedy je možné sa učiť a zapamätať si nové poznatky oveľa efektívnejšie. Všeobecne Vám tibetská miska zaručene dobre poslúži ako antistresový nástroj doma, či v kancelárii, keď potrebujete na chvíľu vypnúť a odreagovať sa. Tibetskú misu využijete tiež pri problémoch so zaspávaním, pretože frekvencie a alikvótne tóny tibetskej misy urýchľujú proces zaspávania a prehlbujú spánok.          

     Tibetské spievajúce misy vyniknú v neposlednom rade aj ako nádherný doplnok v interiéri a sú prakticky nezničiteľné, preto Vám môžu slúžiť aj po celý život. Investícia do tibetskej misy je investíciou do svojho duševného zdravia a pohody. Tieto a mnohé ďalšie informácie o tibetských misách nájdete na stránke v hornej časti menu.
 

Zvukové ukážky:


(odporúčame použiť slúchadlá)

úder palicou v koži:

 

krúženie:

 


Uvedená cena je vždy za samotnú misu!

Vyberte si vankúš pod misku a paličku na udieranie podľa svojho uváženia v kategórii Príslušenstvo alebo na vedľajšej karte "Vhodné príslušenstvo k tejto mise" kde nájdete doplnky, ktoré sú veľkosťou vhodné práve k tejto mise.